Zamknij
REKLAMA

Wnętrza wykończone płytami i panelami 3D z betonu architektonicznego – zainspiruj się!

12:37, 24.04.2018 | materiał partnera
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Charakter naszego mieszkania zależy od wielu różnych czynników i elementów. Przede wszystkim odzwierciedla temperament i osobowość jego posiadacza.

Odpowiednia aranżacja wnętrza i dobranie stosownych dodatków odgrywa istotną rolę. Dlaczego jest to tak ważne? We wnętrzach, które są do nas dopasowane, współgrają z naszym stylem i trybem życia, czujemy się po prostu bardzo dobrze – efektywniej pracujemy i przyjemniej spędzamy wolny czas, czy odpoczywamy. Jednocześnie ciągle dążymy do uporządkowania naszego otoczenia – czy to dla osiągnięcia harmonii, równowagi, czy też zachowania wrażenia przestrzenności i czystości. Ciekawym materiałem do realizacji tych zamierzeń jest beton architektoniczny. Z kilku powodów – jakich? O tym poniżej.

Reprezentacyjny charakter salonu

Awangarda, czy surowość ? Wybór należy wyłącznie do nas i zależy od naszych preferencji. Ważne jest, by pamiętać, że pomieszczenie, jakim jest największy pokój w domu, czy mieszkaniu pełni swego rodzaju rolę pokazową. Uroczystości rodzinne, przyjęcia, podejmowanie gości, zabawy z dziećmi, często odbywają się właśnie w tym pomieszczeniu. Dlatego na uwadze powinniśmy mieć odpowiednie wyważenie i dobranie estetycznych, najlepiej naturalnych materiałów. Świetnie w tej roli wypadają płyty i panele 3D z betonu architektonicznego, a uznany polski producent VHCT proponuje ich duży wybór w ponad 30-tu wzorach.

Kameralna przestrzeń sypialni

Stonowana, wyciszająca przestrzeń sypialniana to równie dobre miejsce na montaż płyt lub paneli 3D. Paleta kolorystyczna w eleganckich szarościach zapewnia komfort i odprężenie w bliskiej naturze kolorystyce. Możliwości, jakie daje łączenie płyt i paneli 3D zapewniają unikalne, wyjątkowo szykowne wnętrza naszych buduarów.

Nowoczesna ozdoba kuchni

Dekoracyjne panele 3D przyozdobić mogą również ściany kuchni albo stać się wyraźnym akcentem na jednej z nich.

Plastyczność samego materiału, ale także inne jego cechy – wytrzymałość i trwałość czynią zeń idealne rozwiązanie dekoracyjne.

Przy czym wiodący na rynku polski producent udziela na nie nawet 30-letniej gwarancji.

Specjaliści z firmy VHCT – pierwszego producenta w Polsce betonu architektonicznego - podnoszą też znaczenie zbudowanej marki produktu- po pierwsze podkreślając niezawodną jakość produktów, po drugie zwracając uwagę na prekursorów tej branży na rynku polskim i firmy z wieloletnim doświadczeniem.

Gdzie poszukać inspiracji? Na stronach internetowych tych najlepszych producentów znajdziemy cały katalog podpowiedzi w postaci zdjęć z realizacji gotowych projektów, jak również różnych możliwości zastosowania płyt i paneli z betonu architektonicznego. Doskonałym źródłem inspiracji jest strona producenta VHCT, który posiada wieloletnie doświadczenie w branży.

Ponadto doświadczeni producenci oprócz bogatej palety wzorów i kolorów swoich produktów oferują również szeroki wachlarz związany z usługami i montażem – docinanie, fazowanie pod kątem 45 stopni, impregnowanie – to tylko niektóre z nich. Ważny jest też czas realizacji zamówień- najlepsi wyrabiają się w zaledwie 3 dni. Jakość w tak krótkim czasie - to marka sama w sobie.

(materiał partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone