Zamknij
REKLAMA

Robisz zakupy w Carrefourze na Bielawach? Zobacz, jak zmieni się to miejsce!

09:54, 12.04.2018 | Materiał partnera
Tak będzie wyglądała strefa z wędlinami i produktami tradycyjnymi Fot. Materiały promocyjne

Wielkie zmiany czekają na klientów Carrefoura. Właśnie rozpoczął się remodeling całej przestrzeni sklepu Będzie nowocześnie, ekologicznie, przejrzyście, a przede wszystkim wygodnie!

Już w wakacje kliencie Carrefoura obudzą się w zupełnie nowej rzeczywistości. Z początkiem kwietnia rozpoczął się wyczekiwany i planowany już od kilku lat remodeling całej przestrzeni sklepu. 

- Remodeling rozpoczęliśmy z początkiem kwietnia, natomiast planowane zakończenie prac to okres wakacyjny – mówi Robert Lorenc, dyrektor Carrefoura przy ul. Olsztyńskiej 8A.

Komfort robienia zakupów poprawi się zdecydowanie  Fot. Materiały promocyjne

Nie zabraknie nowoczesnej i przyjaznej klientowi strefy ze słodyczami   Fot. Materiały promocyjne

Co się zmieni? Generalizując, nastąpi rozbudowa oraz powiększenie poszczególnych stref zakupów.  I tak, zakres prac obejmuje między innymi rozbudowanie strefy napojów, powiększenie strefy tekstylnej w linii kas czy stworzenie nowej strefy z produktami zdrowej żywności. Ale na tym oczywiście nie koniec. 

Tak będzie się prezentować strefa z artykułami gospodarstwa domowego   Fot. Materiały promocyjne

Nie zabraknie również witryny sklepowej z tekstyliami   Fot. Materiały promocyjne

- Ponadto zostanie stworzona strefa dedykowana najmłodszym, ale i nie tylko. Będzie to połączenie zabawek, tekstyliów dziecięcych, kosmetyków oraz produktów spożywczych. W całym sklepie pojawią się nowe regały, a także zostaną wymienione lodówki zasilane dwutlenkiem węgla, co jest szczególnie ważne z punktu widzenia ekologii – dodaje Robert Lorenc

Zmieni się także strefa z artykułami przemysłowymi   Fot. Materiały promocyjne

Pojawią się też nowe lodówki w zupełnie nowej odsłonie  Fot. Materiały promocyjne

Warto dodać, że zmieni się również nieco układ sklepu. Wejście główne zostanie bardziej przesunięte na sklep w kierunku Diechmanna, i dodatkowo powstanie drugie wejście od strony wejścia do galerii nieopodal sklepu JYSK. Na tak zwanych działach tradycyjnych pojawi się także czerwona, gustowna cegiełka, która zastąpi wysłużone kafle. Całość zostanie odmalowana oraz nie zabraknie nowych dekoracji. 

(Materiał partnera)
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone