Zamknij
REKLAMA

Które kolczyki są najmodniejsze? - subiektywny przegląd z Esclusiva.pl

15:38, 19.03.2018 | artykuł sponsorowany
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Firma z Esclusiva.pl w swojej ofercie prezentuje biżuterię dla kobiet o różnym guście, w każdym wieku. Najbardziej popularną formą biżuterii są kolczyki, lecz które są teraz najmodniejsze? Prezentujemy te rodzaje kolczyków, które są jak najbardziej ‘’na topie’’ w 2018 roku.

Złote kolczyki w wiosennej formie

Na wybiegach mody, jak i w ofertach sklepów jubilerskich, w tym na portalu Esclusiva.pl najbardziej popularne są złote kolczyki w kwiecistej formie lub z akcentami wiosennymi. Bieżąca pora roku ma ogromne znaczenie na rynku modowym, a najbardziej zauważalne stało się to właśnie w 2018 roku. Florystyczne akcenty zostały bardzo pozytywnie przyjęte przez kobiece grono. Jest to akcent bardzo subtelny i pożądany przez kobiety. Złote kolczyki prezentowane przez portal Esclusiva.pl mają w sobie wszystko to, czym powinna się cechować każda biżuteria. Są starannie wykonane zachowując przy tym najbardziej modne wzory. Ciekawe, złote kolczyki zrobią na każdym wrażenie, a popularne formy dadzą jeszcze większy efekt. Jak widać wiosenny klimat, choć jeszcze nie zauważalny za oknami na rynku modowym z każdej strony jest widoczny. Warto zatem wyprzedzić wiosnę i wybrać modne wzory kolczyków.

Srebrne kolczyki – bogaty wybór

Najbardziej modna biżuteria bieżącego roku cechuje się oryginalnością i niestandardową formą. Takie właśnie cechy posiadają kolczyki w butiku internetowym Esclusiva.pl-srebrna biżuteria. Najmodniejsze srebrne kolczyki to takie, które nie mają równych określonych kształtów. Powinny mieć ciekawe wzory, złożone z kilku różnych form. Przy tym powinny posiadać wiele zdobień w formie kryształków, czy diamencików. Są to najbardziej popularne modele w tym roku, które zostały zaprezentowane na największych wybiegach mody. Tego typu biżuteria nadaje się na codzienne wyjścia, jak i te wieczorne. Jest to jedynie uzależnione od długości oraz wielkości kolczyków. Portal Esclusiva.pl przedstawia modele, które są najczęściej wybierane przez projektantów i gwiazdy dużego formatu, dzięki czemu mamy pewność, że są one stylowe i jak najbardziej zgodne z bieżącymi trendami.

Delikatne kolczyki – subtelny styl

Z uwagi na to, że w tym roku najwięksi projektanci postawili na maksymalizm, postanowiono stworzyć kolekcje kolczyków, które będą modne, a zarazem będą odpowiadały kobietom, które nie lubią przepychu. Portal Esclusiva.pl zaprezentował delikatne kolczyki w różnych formach. Można znaleźć kolczyki krótkie, które mają jeden określony wzór i na ogół są gładkie. Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że są to najprostsze kolczyki, które nie robią wrażenia, jednakże wyjątkowość takich kolczyków polega na tym, że mają one ciekawy wzór. Mogą to być różyczki, kwiatki, czy ciekawe wzory owoców, które są jak najbardziej na topie. Wśród delikatnych kolczyków można wyróżnić także te wiszące, których subtelność polega na prostocie. Długie kolczyki, które posiadają akcent w formie diamenciku w określonym kolorze, innym niż złoto, czy srebro plasują się na najwyższym miejscu w rankingu modnych, delikatnych kolczyków.

Oryginalne kolczyki – coraz częściej wybierane

Wraz ze zmieniającym się stylem w modzie, również w dziale biżuterii postawiono na oryginalność i wyjątkowość. Kolczyki, które odbiegają od prostych, standardowych form są coraz bardziej pożądane, a zatem stały się bardzo modne. Nie ustalono konkretnych modnych modeli, jednakże istnieje parę wytycznych. Oryginalne kolczyki np. https://esclusiva.pl/kolczyki , które są ‘’na czasie’’ cechują się barwnością oraz nieco fikuśnymi kształtami. W ofercie portalu Esclusiva.pl można znaleźć wiele modeli o takich wzorach. Przykładowo, mogą to być kolczyki, które są w formie znaku nieskończoności, który jest dwukolorowy. Do połowy emanuje srebrnymi kryształkami, a od połowy czarnymi kryształkami. Ich wyjątkowość polega na ciekawym wzorze z wykorzystaniem dwóch barw. Tego typu kolczyki są najbardziej modne w tym roku.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone