Zamknij
REKLAMA

Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie do zobaczenia i w Toruniu i w Bydgoszczy

00:00, 30.03.2018 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj
fot. nadesłane

Perypetie sympatycznego taksówkarza-bigamisty już raz rozśmieszyły Polaków. Kontynuację kultowego spektaklu będą mogli zobaczyć widzowie w Bydgoszczy i w Toruniu. Recenzenci nie mają wątpliwości: tę sztukę trzeba zobaczyć!

Spektakl w reżyserii Grzegorza Reszki 14 kwietnia zobaczą miłośnicy teatru z Torunia, dzień później podziwiać go będą bydgoszczanie. Od premiery artyści objeżdżają Polskę, aby prezentować się przed publicznością z różnych miast i rozśmieszać ich do łez.

Znani aktorzy w kwietniu zaprezentują się w auli UMK i Filharmonii Pomorskiej. 

W auli UMK wystąpią: Michał Milowicz, Bartosz Żukowski, Katarzyna Cichopek, Kamila Polak, Marcin Mroczek, Daria Krzyżaniak, Marek Włodarczyk.

W Filharmonii Pomorskiej nie zobaczymy Michała Milowicza, zastąpi go Mariusz Krzemiński.

"Mayday 2" opowiada historię taksówkarza-bigamisty, któremu udaje się wieść na pozór zwyczajne życie. Niestety wszystko zmienia się, kiedy jego dzieci z obu małżeństw dowiadują się o sobie. Wtedy rozpoczyna się intryga, które nie tylko ciekawi widzów, ale i bawi ich do łez.

Co jest największą wartością tego spektaklu?

- Fantastyczna gra aktorska oraz doprecyzowana treść bawi do granic możliwości przez 120 minut. Widownia pęka w szwach, brzuchy ze śmiechu - przyznają organizatorzy.

Już 14 kwietnia o godz. 16 przekonają się o tym widzowie z Torunia. Bilety na spektakl w auli UMK dostępne są tutaj. Dzień później przedstawienie zostanie pokazane w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy. Solidna dawka śmiechu będzie aplikowana publiczności już od godz. 16. Bilety do nabycia tutaj.

(Artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone