Zamknij
REKLAMA

To najlepszy basen w mieście ze świetną ofertą dla dzieci i rodziców

12:14, 08.03.2018 | Materiał partnera
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Redakcja

Miniaqupark przy ul. Hallera to w tej chwili najlepszy tego typu obiekt w mieście. Tym, co go niewątpliwie wyróżnia to bardzo dobra jakość wody. Wszystko za sprawą wprowadzenia nowoczesnego systemu uzdatniania. 

Miniaquapark przy ul. Hallera posiada dwa baseny - sportowy o wymiarach 25 m długości i 12,5 m szerokości i głębokościach od 1,35 m do 1,80 m i rekreacyjny o wymiarach 12 m  długości i  6 m szerokości. 

Na tym jednak nie koniec atrakcji, które czekają na wszystkich tych, którzy zdecydują się odwiedzić obiekt na Stawkach. W miniaquaparku ponadto znajdziecie: 60 – metrową zjeżdżalnię, rwącą rzekę, bicze wodne, jacuzzi, saunę suchą i parową, trybunę oraz restaurację. Od pewnego czasu miniaquapark ma coś jeszcze, a mianowicie nowy system uzdatniania wody, co sprawia, że woda tutaj ma najlepszą jakość. 

Basen wyróżnia bardzo dobra jakość wody. Nie jest odczuwalny dwutlenek chloru, czyli podchloryn, który paruje z wody i jest szkodliwy dla matek w ciąży oraz małych dzieci. Zlikwidowano to do minimum, wprowadzając nową technologię, która została dofinansowana przez urząd miasta.

Co ponadto? Obiekt przy ul. Hallera to również bardzo miła i profesjonalna obsługa oraz promocje, które czekają na klientów. Od 15 marca ruszają zajęcia dla najmłodszych dzieci (3 miesiące – 3 lata) pod nazwą Chlapu – Chlap. Zapisy do 10 marca w recepcji miniaquaprku, telefonicznie: 56 651 38 56 lub mailowo: aquapark@mosir.torun.pl. 

Zajęcia będą się odbywać w piątki o godzinie 18:00 i w soboty o godzinie 17:00. Trzy grupy wiekowe – do 1 roku, 1 rok do 3 lat i od 3 do 6 lat. Istnieje możliwość korzystania z basenów łącznie przez 1,5 godziny w cenie kursu. Koszt dwumiesięcznego kursu (8 zajęć x 30 minut) – 300 zł. Ponadto można wykupić zajęcia indywidualne w cenie 50 zł/h. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską. 

(Materiał partnera)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018