Zamknij
REKLAMA

Business English – angielski dla twojego biznesu

08:44, 21.02.2018 | Materiały Partnera
REKLAMA
Skomentuj

Znajomość języka angielskiego to obecnie wymóg. Zwłaszcza, jeżeli prowadzisz firmę i myślisz o podboju zagranicznych rynków. Dlatego sprawdź, czy wszyscy twoi pracownicy mówią po angielsku – jeśli nie, wyślij ich na kurs.

Bez angielskiego, jak bez ręki

Przez wieki funkcję języka międzynarodowego pełniła łacina. Porozumiewali się w niej najbystrzejsze umysły średniowiecza. Kto chciał zrobić karierę, musiał mówić w tym antycznym języku. W pierwszej połowie XX wieku rolę łaciny przejął język francuski. To właśnie w języku Moilera porozumiewali się dyplomaci podczas oficjalnych podróży. Dziś językiem międzynarodowym został język angielski. Mówią w nim nie tylko ludzie inteligentni, ale wszyscy. Dzieci w wielu polskich szkołach mają lekcję tego języka już od pierwszej klasy. Nic dziwnego, że jego nieznajomość może sprawiać problemy.

Business English Warszawa dla biznesmenów

Zwłaszcza jeżeli zarządzamy firmą, która operuje, bądź ma zamiar operować, na rynkach międzynarodowych. W takiej sytuacji nie ma wyjścia – trzeba dobrze znać angielski. I to nie jest jedynie obowiązek kadry kierowniczej, ale również pracowników niższego szczebla. Swobodna komunikacja jest niezwykle istotna w każdym biznesie.

Kursy językowe Business English to praktyczne rozwiązanie dla każdego, kto ma styczność z zagranicznymi partnerami. Podczas standardowego kursu nauki języka angielskiego, nauczyciel skupia się głównie na ogólnych „topikach”. W zależności od poziomu, słownictwo przechodzi od podstawowego do bardziej zaawansowanego. W przypadku Business English nie ma czegoś takiego, jak ogólne podstawy. Nawet jeżeli nie znasz języka angielskiego, podczas Business English nie nauczysz się „codziennych” słówek. Nauka jest skoncentrowana na konkretach, które są najważniejsze w branży.

Kurs skupiony na tobie

Zapisując się na Business English nauczysz się rozmawiać w typowych sytuacjach biznesowych. Wiedza zdobyta na takim kursie pozwoli ci poprowadzić spotkanie lub konferencję. Oprócz tego poznasz słownictwo niezbędne przy negocjacjach handlowych. Twój tok nauki będzie skupiony na twojej branży. Dlatego inaczej wygląda kurs Business English dla dealera samochodów luksusowych, a inaczej dla pracownika firmy teleinformatycznej. To spora zaleta, która odróżnia Business English Warszawa od ogólnych kursów. Nauka języka angielskiego w biznesie skupia się na potrzebach pracownika i jest dostosowana do jego stanowiska. Dzięki temu zyska on odpowiednie umiejętności i podniesie swoje kwalifikacje, które zaprocentują w przyszłości.

 

(Materiały Partnera)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018