Zamknij

Jej muzyka łączy pokolenia. Grażyna Łobaszewska zagra w Toruniu!

00:00, 13.02.2018 | Artykuł sponsorowany
Skomentuj
fot. materiały organizatora

Wzruszała swoimi pięknymi balladami pokolenia dzisiejszych 50, 40 i 30-latków. Właśnie wydała nową płytę, którą ma szansę trafić do serc jeszcze młodszych odbiorców. Na czym polega fenomen Grażyny Łobaszewskiej? Torunianie znajdą odpowiedź na to pytanie w Dworze Artusa.

fot. materiały organizatora

Artystka znana z takich przebojów jak "Brzydcy" czy "Czas nad uczy pogody" zagra w toruńskim Dworze Artusa już 17 lutego. Na koncercie kilka dni po święcie zakochanych będzie można usłyszeć nie tylko nieśmiertelne utwory Grażyny Łobaszewskiej, ale także piosenki z jej najnowszego albumu "Sklejam się". Co wyróżnia tę płytę?

- Grażyna Łobaszewska, jedna z najwybitniejszych polskich piosenkarek powraca z nową, jubileuszową płytą! Zupełnie nowe, zaskakujące brzmienie, energetyczne aranżacje zespołu AJAGORE, wspaniałe, dojrzałe teksty Justyny Holm, Jana Wołka, Andrzeja Poniedzielskiego, Piotra Bukartyka sprawią, że jest to wyjątkowy projekt. Koneserów, melomanów nie może zabraknąć na jednym z koncertów promujących to arcyciekawe wydawnictwo. Oczywiście nie zabraknie największych, niezapomnianych przebojów, które w odświeżonych aranżacjach na nowo odzyskują blask - poleca manager wokalistki, Leszek Barwik.

Toruńską premierę nowego projektu znakomitej wokalistki zaplanowano na sobotę (17 lutego). Koncert w Dworze Artusa rozpocznie się o godz. 18. Bilety w cenie 50 złotych można kupić tutaj

Grażyna Łobaszewska & Ajagore - koncert walentynkowy.

Dwór Artusa 17 lutego 2018 roku, godz. 18.

(Artykuł sponsorowany)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone