REKLAMA

Świeża dostawa ryb w Toruniu prosto z kołobrzeskich kutrów. Złóż zamówienie!

06:00, 05.02.2018 | Materiał partnera
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Materiały reklamowe

Firma „Rybna Kraina” z Kołobrzegu to gwarancja znakomitej jakość ryb, które lada dzień mogą znaleźć się na twoim stole. Wystarczy tylko złożyć zamówienie. 

Firma Katarzyny Smolińskiej dostarcza ryby w dane miejsce raz w miesiącu. Wcześniej należy złożyć zamówienie za pośrednictwem www.rybna-kraina.pl.

- Posiadamy w ofercie także ryby wędzone. Współpracujemy z wędzarnią, która oferuje swoje produkty od ponad 60 lat, wędzi ryby tradycyjnie, oferując najwyższą jakość produktów. Zajmujemy się sprzedażą ryb świeżych i wędzonych pochodzących głównie z polskiego Bałtyku - poleca Katarzyna Smolińska.

Świeże i wędzone ryby przywożone są do klientów bezpośrednio z kołobrzeskich kutrów.

- Zawsze jesteśmy obecni przy rozładunku kutra, dlatego możemy zapewnić najwyższą jakość i przede wszystkim najwyższą świeżość oferowanych przez nas ryb – zapewnia Katarzyna Smolińska.

Co ważne towar jest przewożony w specjalistycznej  chłodni, który posiada system do monitorowania aktualnej temperatury panującej wewnątrz chłodni. Jest to bardzo ważne, gdyż ryba musi być utrzymywana w temperaturze zera stopni Celsjusza. 

Dostawa jest zupełnie bezpłatna przy zamówieniu wartości minimum 50 zł. Odbiory zamówień odbywa się na parkingu przy targowisku na Szosie Chełmińskiej 27 w godzinach 15:00 – 15:30.  W przypadku Torunia, Włocławka i Bydgoszczy zamówienia się przyjmowane do 19 – go każdego miesiąca, natomiast dostawa jest realizowana w dniach 24 – 30 – go każdego miesiąca. 

Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu 784 369 727 lub na www.rybna-kraina.pl

(Materiał partnera)
REKLAMA
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018