Zamknij
REKLAMA

Plejada gwiazd przyjedzie do Torunia - zagrają jeden z najlepszych spektakli sezonu

00:00, 06.02.2018 | Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
fot. materiały organizatora

"Szalone nożyczki" z gwiazdorską obsadą to jeden z najbardziej entuzjastycznie przyjętych spektakli tego sezonu. Widzowie doceniają świetną grę aktorską i wartką akcję. Już 13 lutego zobaczymy go w Toruniu! Rezerwuj bilet jak najszybciej!

Ten spektakl to prawdziwy hit! Każdy, kto wybierze się na "Szalone nożyczki" będzie mógł podziwiać świetną grę aktorską m.in. Dominiki Gwit, Urszuli Dębskiej, Leszka Stanka i Krzysztofa Ibisza

Sztuka wystawiana była w najlepszych teatrach w Polsce i na całym świecie - dlatego trafiła do Księgi Rekordów Guinnessa.

Dominika Gwit i Leszek Stanek występują w spektaklu, fot. materiały organizatora

Na co dokładnie mogą liczyć widzowie, którzy wybiorą się na przedstawienie? Na świetną zabawę i wątek... kryminalny. Główny bohater sztuki: artysta-fryzjer, który stylizuje całą plejadę gwiazd, musi stawić czoło zbrodni. W jego salonie dochodzi do morderstwa. Kiedy na miejsce przyjeżdża policja i zamyka salon, cała zabawa się zaczyna...

- "Szalone nożyczki" to wyjątkowy projekt teatralny tworzony przez pasjonatów, entuzjastów i profesjonalistów w jednym. Łączy nas miłość do teatru oraz wysoka klasa podejmowanych zadań. Zależy nam, aby spektakl był na rynku teatralnym absolutnym "Top of the Top"! - zapraszają organizatorzy spektaklu.

Torunianie będą mogli na własne oczy przekonać się, jak na żywo wypadają znani z ekranów telewizyjnych artyści. Plejada gwiazd zagra w Toruniu już 13 lutego w auli UMK. Spektakl rozpocznie się o godz. 19. Bilety można kupić w sprzedaży internetowej (tutaj).

Obsada: Krzysztof Ibisz/Leslaw Żurek, Leszek Stanek, Alan Andersz, Dominika Gwit, Maciej Wilewski, Urszula Dębska/Joanna Kurpińska, gościnnie - Michał Piróg.

[WIDEO]526[/WIDEO]

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018