REKLAMA

Mezoterpaia igłowa i karboksyterapia – innowacyjne metody poprawiania wyglądu skóry

15:01, 27.12.2017 | artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Fot. materiał partnera

Każda kobieta marzy o tym, aby mieć zawsze piękną i gładką skórę. Warto jest jednak dowiedzieć się, w jaki sposób możemy taki efekt osiągnąć. Nie każda metoda bowiem, może się okazać dla nas bezpieczna i właściwa. W tym celu, najlepszym rozwiązaniem jest udanie się do profesjonalnego salonu kosmetycznego. Tam, z cała pewnością, pod nadzorem profesjonalistek w zakresie szeroko rozumianej kosmetologii, będziemy w stanie wykonać w pełni bezpieczne dla naszej skóry zabiegi, których efekt będą dla nas pożądane. Jakie to zabiegi? Przyjrzyjmy się możliwościom, jakie mamy w tym zakresie.

Mezoterapia igłowa

Jednym z najbardziej popularnych zabiegów, jeśli chodzi o poprawianie wyglądu naszej skóry, jest z całą pewnością mezoterapia igłowa. To zabieg, który polega na wstrzykiwaniu preparatów, mających na celu poprawienie jędrności naszej skóry, w okolice dekoltu, szyi czy skóry głowy. Zabieg ten, pozwala na w pełni bezpieczne ominięcie bariery naskórkowej, przez którą niestety większość stosowanych przez nas kosmetyków (kremów, balsamów) nie przenika. Jak sama nazwa wskazuje, mezoterapia igłowa, polega na na nakłuwaniu skóry w odpowiedni sposób. Sam fakt nakłucia skóry już powoduje, że zachodzą w niej korzystne dla nas zmiany, związane z przebudową skóry. To, co z całą pewnością będzie nas w stanie przekonać do wykonania takiego zabiegu, to fakt, że jeśli substancje, które zdecydujemy się wprowadzić do naszej skóry, będą odpowiednio skomponowane, efekty zabiegu, będą bardzo szybko wyraźnie zauważalne.

Mezoterapia mikroigłowa

Innym rodzajem zabiegu, jeśli mowa o wyraźnym poprawieniu wyglądu naszej skóry, jest z całą pewnością mezoterapia mikroigłowa. Ten zabieg, bezpośrednio skupia się na tym, aby we właściwy sposób pobudzić i jednocześnie zregenerować włókna kolagenu zawarte w naszej skórze. Do najważniejszych zalet takiego zabiegu, należy przede wszystkim znaczące zredukowanie zmarszczek mimicznych. Poprawie też ulega w znaczący sposób kontur i owal twarzy. Dzięki mezoterapii mikroigłowej, skóra sama zaczyna produkować kolagen, a co za tym idzie – w znaczący sposób wzrasta jej jędrność i elastyczność. W dalszej perspektywie, wyglądamy młodziej i piękniej, a o to przecież chodzi.

Karboksyterapia – co to takiego?

Niekwestionowanym przełomem, jeśli chodzi kosmetologię, jest z całą pewnością karboksyterapia. To innowacyjny zabieg, który polega na wstrzykiwaniu, za pomocą niewielkiej i cienkiej igły, odpowiednich dawek medycznego dwutlenku węgla do naszej skóry. Zabieg ten, choć ma bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa, musi być wykonywany niezwykle precyzyjnie i dokładnie. Do efektów jego działań, możemy zaliczyć nie tylko znaczącą poprawę jędrności naszej skóry, ale też – o czym warto pamiętać – zredukowanie cellulitu, czy rozstępów.  

(artykuł sponsorowany)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018