REKLAMA

Basen Elany odpływa. Zapraszamy na bezpłatne pływanie!

06:00, 22.12.2017 | Materiał partnera
REKLAMA
Skomentuj
Na czas remontu basenu przy ul. Bażyńśkich, MOSiR zaprasza do aquparku przy ul. Hallera Fot. Redakcja

W piątek i sobotę (29 i 30 grudnia) będzie możliwość skorzystania z darmowego pływania w godzinach 11:00 - 18:00 na basenie przy ul. Bażyńskich. To akcja promocyjna Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w związku rozpoczynającymi się niebawem pracami remontowymi. 

Będzie możliwość skorzystania z dużego basenu, jak i niecki dla dzieci. Na tym jednak nie koniec atrakcji, jakie przygotował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Do 27 grudnia trwają zapisy w recepcji basenu na 50 procentową zniżkę na masaż i saunę.Ponadto będzie okazja zwiedzić maszynownię i przekonać się, jak działają wszystkie urządzenia technologiczne basenu. W piątek (29 grudnia) o godzinie 15:15 nastąpi symboliczny początek rozbiórki obiektu w części dużego basenu.

Co jeszcze czeka na mieszkańców? Otóż będzie można wziąć udział treningach pływackich toruńskich klubów: Delfina, Toruńczyka oraz Laguny. "Meduza" zaoferuje naukę pływania. Nie zabraknie również zajęć gimnastycznych w basenie. Do tego na wszystkich, którzy zdecydują się odwiedzić basen w tych terminach, czeka nie lada gratka w postaci prezentacji archiwalnych zdjęć i materiałów z 1987 roku. Przyjdź i skorzystaj - następna okazja dopiero za dwa lata!

W czasie, gdy będzie trwał remont obiektu przy ul. Bażyńskich, MOSiR zaprasza do korzystania z oferty aquaparku przy ul. Hallera. Miniaquapark przy ul. Hallera posiada dwa baseny - sportowy o wymiarach 25 m długości i 12,5 m szerokości i głębokościach od 1,35 m do 1,80 m i rekreacyjny o wymiarach 12 m  długości i  6 m szerokości. 

W miniaquaparku ponadto znajdziecie: 60 – metrową zjeżdżalnię, rwącą rzekę, bicze wodne, jacuzzi, saunę suchą i parową, trybunę oraz restaurację. Od pewnego czasu miniAquapark ma coś jeszcze, a mianowicie nowy system uzdatniania wody, co sprawia, że woda tutaj ma najlepszą jakość. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ

(Materiał partnera)
REKLAMA
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018