REKLAMA

Zastanawiasz się nad wyborem szkoły policealnej o profilu medycznym? Nie zwlekaj, tylko zapisz się do SKK w Toruniu

08:41, 19.12.2017 | Materiał partnera
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Materiały promocyjne

SKK to absolutna czołówka, jeśli chodzi o szkoły policealne ukierunkowane na kształcenie o profilach medycznych. I nie ma w tym ani grama przesady.

Świadczy o tym przede wszystkim ilość  kierunków kształcenia i bogato wyposażonych pracowni w budynku szkoły. Placówkę wyróżnia również bardzo dobre i praktyczne przygotowanie słuchacza do zawodu, a co ważne wysoka zdawalność egzaminów zawodowych

Na tym jednak nie koniec. SKK to wykwalifikowana kadra wykładowców oraz przyjazna atmosfera. To wszystko sprawia, że słuchacze wracają tu i z wielką chęcią podejmują naukę na innych kierunkach, nawet całymi rodzinami.

Wśród najbardziej popularnych są te związanie z szeroko pojętą medycyną. Prym wiedzie profil farmaceutyczny. Warto wspomnieć, że w lutym rusza ostatni nabór na ten lukratywny kierunek. Wiedzę przekazują praktycy z długoletnim stażem – farmaceuci oraz kadra doktorska. 

Bardzo dużym zainteresowaniem wśród słuchaczów cieszy się także studium ziołolecznictwa. To nowy jednoroczny kierunek, na którym uczą się słuchacze z całej Polski poznają wiedzę z zakresu medycyny alternatywnej z użyciem ziół i minerałów, przygotowania kosmetyków naturalnych, tworzenia perfum botanicznych, mieszanek ziołowych. Słuchacze mają również możliwość skorzystania  z laboratorium fitoanalizy oraz biorą udział w zajęciach terenowych dotyczących rozpoznawania roślin do celów leczniczych i kosmetycznych.  

Kolejnym nowym kierunkiem, który daje szansę na znalezienie satysfakcjonującej i dobrze płatnej pracy jest elektroradiologia. Nauka na tym kierunku daje szeroką wiedzę z zakresu procedur radiologicznych, badań obrazowych oraz medycyny nuklearnej.

Absolwenci mogą podjąć pracę m.in. w: pracowniach rentgenowskich, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego, ultrasonografii i spirometrii. 

(Materiał partnera)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018