REKLAMA

Szukasz prezentu idealnego? Zajrzyj do Manufaktury Cukierków!

00:00, 11.12.2017 | Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj

Co powinno znaleźć się pod choinką każdego człowieka kochającego słodycze? Na pewno przygotowywane własnoręcznie słodycze! Takie możemy zakupić w Manufakturze Cukierków przy ul. Szerokiej 33. Koniecznie odwiedźcie to miejsce!

Rozmowa z Aleksandrą Rokita z Manufaktury Cukierków

Słodkości z Manufaktury to idealny gwiazdkowy prezent, co polecacie?

- Naprawdę sporo tego. Mamy piękne aniołki i Mikołaje w postaci zawieszek na choinkę, laseczki świąteczne w różnych wariantach kolorystycznych, smakowych i rozmiarach oraz sopelki z dawnych lat. Z lizaczków mamy gwiazdki, Mikołaje, choinki, aniołki, Ciastka z filmu Shrek oraz Bałwanki. W cukierkach natomiast zamknęliśmy Renifera, Choinkę, Gwiazdkę, Mikołaja i Bałwanka. Na pewno postaraliśmy się, aby każdy znalazł swój smak ponieważ cukiereczki świąteczne można odkryć w owocowych i korzennych smakach jak choćby piernik czy pomarańcza z cynamonem albo gruszka z goździkiem. A dla tych co sami komponować słodkości nie lubią- polecamy nasze gotowe świąteczne zestawy z np. pluszowym misiem. To wyjątkowy pomysł na prezent, bo przygotowywany własnoręcznie, nie ma dwóch takich samych lizaków czy cukierków. Bardzo cieszymy się, że coraz częściej torunianie odwiedzają nas kupując świąteczne prezenty.

Czego życzyć pani i całej Manufakturze na zbliżające się święta i nowy rok?

- Na pewno dużo gości, ponieważ bez nich to miejsce nie jest takie same, a jest ich coraz więcej! Uśmiechów naszych pracowników, dalszego doskonalenia się i poszerzania swojej wiedzy. A przede wszystkim cudownych chwil z dziećmi podczas warsztatów, bo to one nadają naszej pracy sens.

Czego Wy chcecie życzyć swoim wiernym klientom?

- Składamy im zawsze najlepsze życzenia. Myślę, że najbardziej życzymy im spokoju w tym pięknym czasie, suto zastawionego stołu pełnego gości, pięknej choinki, cudnie zaśpiewanych kolęd- krótko mówiąc magii w waszych sercach. No i oczywiście tego, aby zapamiętali nasz adres - ul. Szeroka 33 - i odwiedzali nas jeszcze częściej.

 

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018