REKLAMA

Klimatyczna podróż w czasie - spędź Sylwestra w MCSM-ie

00:00, 08.12.2017 | Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj

W tym roku Międzynarodowe Centrum Spotkań Młodzieży bal sylwestrowy przygotowuje w klimacie lat 20. Organizatorzy kuszą torunian wyśmienitym bufetem, który zapewni restauracja Młyn Smaków, dobrą zabawą i podrożą do luksusowego świata bohemy. Zostało dosłownie kilka stolików!

Sylwestrowa impreza w Międzynarodowym Centrum Spotkań Młodzieży cieszy się co roku wielką popularnością, w tym roku jednak zainteresowanie przerosło oczekiwania organizatorów.

- Dzwoniono do nas nawet przed oficjalną informacją, że organizujemy imprezę sylwestrową. Wszyscy pytali, czy można się jeszcze zapisać? - tłumaczy Katarzyna Pachucy, kierownik Międzynarodowego Centrum Spotkań Młodzieży.

Na co mogą liczyć wszyscy, którzy chcą pożegnać stary rok w Centrum znajdującym się w młynach?

- Tradycyjnie, bo to już czwarty sylwester w MCSM, nasze bale są stylizowane. Tym razem wybraliśmy lata 20-te. Poza tym, że my zadbamy o odpowiedni klimat imprezy, to mile widziane są w strojach gości detale modowe charakterystyczne dla tego okresu. Można także zaszaleć i wcielić się w wybraną postać z tamtych lat, bo to przecież Niezbyt Poważny Bal Sylwestrowy - polecają organizatorzy.

Koszt biletu wstępu na sylwestrowy wieczór w MCSM to 250 zł od osoby. Bal cieszy się tak dużą popularnością, że zostało dosłownie kilka wolnych stolików!

Sylwester "Blink Bink" to niejedyna impreza, jaką MCSM organizuje na koniec 2017 roku. Przygotowano także specjalny kinderbal.

- MCSM jako jeden z niewielu obiektów oferuje zabawę sylwestrową dla dorosłych i osobny kinderbal z profesjonalną opieką i animacjami dla dzieci. Koszt uczestnictwa dziecka w imprezie do 120 zł za osobę - dodaje Katarzyna Pachucy. 

Dla rodzin i grup zorganizowanych przygotowano wyjątkowe promocje!

Za 900 złotych rodzice będą mogli wziąć udział w Sylwestrze "Blink Blink", a dziecko w kinderbalu. Na wszystkich czekać będzie nocleg w trzyosobowym pokoju w Hotelu Meeting oraz śniadanie.

Dwa bilety na Sylwestra Blink Blink wraz z noclegiem i śniadaniem kosztują 700 złotych. 

Zgłoszenia przyjmuje Recepcja MCSM pod numerem telefonu: 530 854 952. Zgłaszać można się także mailowo: recepcja@mcsm.torun.pl.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018