REKLAMA

Szukasz używanego auta? Postaw na program TOYOTA PLUS w salonie Toyota Bednarscy

06:00, 20.11.2017 | Materiał partnera
REKLAMA
Skomentuj
Na zdjęciu Kacper Gąska, kierownik działu samochodów używanych Fot. Nadesłana

Zastanawiasz się nad kupnem samochodu używanego? Chcesz pozyskać dobre i sprawdzone auto w atrakcyjnej cenie? W salonie Toyota Toruń Bednarscy doradzą i znajdą najbardziej optymalne dla ciebie rozwiązanie. 

Dział samochodów używanych, którego kierownikiem jest Kacper Gąska, zajmuje się odkupem oraz sprzedażą aut używanych. 

- Auta pozyskujemy z wielu źródeł. Klienci, często decydując się na nową toyotę, pozostawiają nam auto w rozliczeniu. Są to również auta testowe i zastępcze, czyli takie, które są własnością naszej firmy. Zapraszamy do odwiedzania naszego salonu, odbywania jazd próbnych i zakupu tych aut – zachęca Kacper Gąska. 

Mimo że są to pojazdy używane, potencjalni nabywcy mogą być spokojni o ich stan. Po odkupie, samochody są poddane sprawdzeniu i kompleksowemu serwisowi. Ale to nie wszystko.

- Na większość samochodów udzielamy gwarancji. Są to samochody, które jeszcze posiadają gwarancję producenta, bądź też my dajemy gwarancję, przy czym może być ona udzielona na 10 – letnie auto od dnia pierwszej rejestracji, lub takie które ma przebieg do 200 000 km. Już w cenie jest gwarancja, która jest zbliżona do gwarancji producenta. Rzadko zdarzają się samochody, na które gwarancji nie możemy udzielić – dodaje Kacper Gąska.

Zdecydowana większość samochodów używanych to toyoty, choć jak zaznacza pan Kacper, zdarzają się również inne marki

- Głównie mamy toyoty, ale w ofercie mamy również inne marki. Wynika to z tego, że auta, które pozyskujemy z rozliczenia to głównie Toyoty. Klienci, którzy jeździli toyotą bardzo chętnie przesiadają się do niej. Toyota cieszy się na rynku polskim największą wiernością klientów – podkreśla Kacper Gąska

Pan Kacper potwierdza, że sprzedaż aut używanych w salonie  Toyota Bednarscy w Toruniu jest na bardzo wysokim poziomie. Jak zatem kształtują się ceny takich samochodów? 

- Przedział cenowy, w którym kliencie szukają samochodów to 10000 – 25000 zł. Auta w tym przedziale cenowym stanowią mniejszość w naszej ofercie, co nie znaczy, że takich nie mamy. Bardzo trudno jest pozyskać takie auto w stanie technicznym spełniającym nasze standardy. Podaż aut używanych w Polsce jest przeogromna, natomiast jednym z naszych kryteriów jest to, że mamy auta tylko i wyłącznie z polskich salonów. Nie kupujemy aut sprowadzony z racji na niepewną historię  - kończy Kacper Gąska.  

Zapraszamy do odwiedzenia salonu  Toyota Bednarscy w Toruniu przy ul. Marii Skłodowskiej – Curie 1-3.  Aktualną listę oferowanych aut używanych w ramach programu TOYOTA PLUS można zobaczyć TUTAJ.

(Materiał partnera)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017