REKLAMA

Pasaż Cegielnia. Atrakcyjne lokale pod usługi

06:00, 27.10.2017 | Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Pasaż Cegielnia dzieli nieruchomość z Biedronką. Fot. Tomasz Berent

Atrakcyjna lokalizacja, w bezpośrednim sąsiedztwie Biedronki wraz z parkingiem na kilkadziesiąt aut. Pasaż Cegielnia szuka chętnych do wynajęcia gotowych pomieszczeń pod handel i usługi.

Dojeżdżając do skrzyżowania ul. Olsztyńskiej z Ceramiczną trudno nie przeoczyć długiego na kilkadziesiąt metrów Pasażu Cegielnia. Jego właścicielem jest firma Ceg-Tor - producent betonu i autoryzowany punkt sprzedaży kostki brukowej firmy Libet S.A. Nowo otwartym Pasażem Cegielnia przedsiębiorstwo uzupełnia swoją bogatą ofertę biznesową.

Nazwa pasażu nie jest przypadkowa. W przeszłości działała tam cegielnia z prawdziwego zdarzenia. Niedawno wysłużony budynek przeszedł generalny remont i modernizację. Teraz jest czysto i elegancko, a przed pasażem rozciąga się ogromny parking na kilkadziesiąt samochodów. Dzięki takim udogodnieniom firma Jeronimo Martins zdecydowała się otworzyć w nim sklep Biedronka.

Ale w Pasażu Cegielnia wciąż są jeszcze wolne miejsca pod wynajem. Na chętnych czeka aż osiem pomieszczeń do zagospodarowania [PATRZ NIŻEJ]. Od korytarza są one izolowane szklaną witryną. To duże udogodnienie dla potencjalnych najemców, jeśli chcą atrakcyjnie i przejrzyście zaprezentować swoją ofertę. Dla tych, co chcą poszerzyć swój biznes o dodatkowe metry, nie ma ku temu przeszkód. Boczne pomieszczenia pasażu dzielą ścianki działowe, które można z łatwością usunąć.

- Lokale są już gotowe - mają m.in. podliczniki na energię. Ogrzewanie jest nadmuchowe (gazowe), a w miarę potrzeb można zainstalować własną toaletę z umywalką i podlicznikiem na wodę. Właściciele nie zapomnieli o internetowych łączach. Trzeba jedynie podpisać umowę z dostawcą - tłumaczy Marek Piątkowski, dyrektor Ceg-Toru. 

Niewątpliwe, do inwestowania zachęca atrakcyjna lokalizacja. W pobliżu są domki jednorodzinne i duże osiedle mieszkaniowe. W bezpośrednim sąsiedztwie usytuowana jest również samoobsługowa myjnia samochodowa.

Na nowego najemcę czeka również całe piętro biurowca należącego do Ceg-Tor. To blisko 210 m kw. powierzchni, idealnie skrojone pod działalność np. średniej wielkości przedsiębiorstwa. Na piętrze znajdziemy m.in. pomieszczenia biurowe, salkę konferencyjną i toaletę.

Więcej informacji o obu ofertach znajdziemy pod numerem tel. 698 924 330

Powierzchnie na wynajem w Pasażu Cegielnia:

* 77,6 m kw.

* 76,4 m kw.

* 60 m kw.

* 54 m kw.

* 40 m kw.

* 40 m kw.

* 41 m kw.

* 54 m kw.

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017