REKLAMA

Wspaniała akcja sklepów Komfort! Niższe ceny dla ofiar nawałnicy

00:00, 20.10.2017 | Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Salony Komfort włączyły się w akcję pomocy ofiarom nawałnicy

Sieć sklepów Komfort w całym kraju postanowiła włączyć się w pomoc ofiarom sierpniowej nawałnicy, która zniszczyła wiele domów i gospodarstw m.in. w województwie kujawsko-pomorskim. Wszyscy, którzy będą odbudowywać swoje domy mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.

Komfort to popularna sieć sklepów z materiałami do aranżacji podłóg, która obecna jest na polskim rynku od 25 lat. Klienci doceniają szeroki asortyment i wielki profesjonalizm pracowników każdego z salonów. Sieć włączyła się także w akcję pomocy ofiarom nawałnicy z 11 sierpnia. Każdy mieszkaniec gmin, które ucierpiały w starciu z żywiołem może liczyć na atrakcyjny rabat: 25 procent na dywany i wykładziny oraz 15 procent na panele i podłogi drewniane.

- Z rabatów mogą skorzystać mieszkańcy tych gmin, gdzie nawałnice dokonały największych zniszczeń. Warunkiem jest podanie adresu zamieszkania wraz z kodem pocztowym. Pomoc w znacznej mierze skierowana jest do poszkodowanych mieszkańców województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, a także wielkopolskiego - tłumaczą pomysłodawcy akcji "Podłoga od nowa". 

Akcja cieszy się dużym powodzeniem, m.in. dzięki współpracy z lokalnymi samorządami. Burmistrzowie i wójtowie informują o inicjatywie sieci sklepów Komfort. Informacje przekazywane są kanałami gminnymi, które uzupełniają plakaty.

Kto może skorzystać z promocji? Na liście gmin, których mieszkańcy mogą skorzystać z promocji, aż 26 znajduje się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Niektóre z nich, tak jak Chełmża czy Wielka Nieszawka oddalone są zaledwie o kilka kilometrów od Torunia.

Rabaty nie dotyczą produktów już przecenionych. Regulamin akcji znajdziecie na stronie internetowej sklepu (tutaj). Promocja trwa do 31 grudnia 2017 roku.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017