Zamknij
REKLAMA

Komandor – ekspert od zabudowy wnętrz

06:00, 25.09.2017 | Materiał partnera
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Materiały promocyjne

Tytuł poniższego artykułu jest jednocześnie hasłem reklamowym Komandor SA, odzwierciedlającym jego możliwości oraz pozycję na rynku mebli na wymiar. Zastosowanie nowoczesnych systemów do drzwi przesuwnych stało się krokiem milowym w produkcji szaf na wymiar. Komandor wprowadzając je na rynek w latach dziewięćdziesiątych, stworzył produkt, który stał się przebojem i rozwiązał odwieczny problem klientów z magazynowaniem i przechowywaniem gromadzonych rzeczy.

Dzisiaj wraz z rozwojem technologii oraz wymogami rynku, firma Komandor co roku wprowadza coraz to nowsze rozwiązania oraz produkty. Do dyspozycji klienta oprócz standardowych drzwi i szaf oddano systemy drzwi podwieszanych jedno- i dwustronne, drzwi składano-przesuwne, bezramowe systemy Heliodor, systemy narożne wewnętrzne i zewnętrzne, kompleksowe oświetlenie wnętrza szaf, mechanizmy z miękkim domykiem oraz ogromny wybór akcesoriów podnoszących funkcjonalność i standard zabudów. Ponadto firma Komandor to producent najwyższej jakości kuchni na wymiar, garderób, mebli do sypialni w tym łóżek oraz mebli wolnostojących.

W tym roku, w 25-lecie istnienia Komandor SA, na rynek trafiły dwa kolejne systemy: ORTO - system kolumnowy oraz SLEEK - system drzwi równoległych. Oba już w chwili obecnej są hitem na rynku i znalazły wielu entuzjastycznych nabywców. To wszystko zostało uzupełnione przez nowe akcesoria z serii MOCCA – wieszaki na spodnie, szuflady na biżuterię, półki na buty, pantografy oraz niespotykaną rzadkość na rynku mebli – sejf szufladowy.

Wszystko to w oparciu o 37 rodzajów profili w ponad 30 kolorach (w tym białe, grafitowe, czarne matowe i z połyskiem), dziesiątki dekorów płyt, 40 kolorów szkła w różnych typach, panele ażurowe i 3D, fronty lakierowane, forniry oraz wzory własne klientów daje niemal nieograniczone możliwości aranżacji kolorystycznych i przestrzennych.

Równolegle z wprowadzaniem nowości produktowych Komandor SA rozbudowuje sieć sprzedaży, otwiera nowe salony oraz remontuje i odświeża już istniejące, tak aby wizyta w nich stała się natchnieniem i inspiracją dla klienta w wyborze swoich wymarzonych mebli.

Ponadto tylko w Komandorze do dyspozycji klientów pozostaje armia profesjonalnych projektantów mebli oraz specjalistyczne oprogramowanie do projektowania, które pozwala na szybką i bezpłatną wycenę każdej zabudowy także w domu klienta. Zapraszamy do salonów Komandora. Wszelkie informacje nt. produktów, sieci sprzedaży znajdą Państwo na stronie www.komandor.pl oraz pod nr infolinii 605 300 400.  

(Materiał partnera)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018