Zamknij
REKLAMA

Chcesz kupić bramę garażową? Oni na pewno ci pomogą!

15:39, 25.09.2017 | Materiały partnera
REKLAMA
Skomentuj

Wieloletnie doświadczenie, rekomendacje od znanego producenta bram i drzwi oraz szacunek dla własnej pracy czynią z firmy Terrum Systemy Bramowe, przedsiębiorstwo godne polecenia. Dzięki ich pomocy na pewno będziesz zadowolony z zakupu.

Firma Terrum Systemy Bramowe dzięki ciężkiej pracy i doświadczeniu zdobyła już zaufanie torunian. Poleca ich jeden z czołowych producentów bram garażowych, a personel gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

Klienci salonu Hormanna przy ul. Mazowieckiej 52-68, zostają objęci staranną opieką sprzedawców. Warto skontaktować się z nimi jeszcze przed planowaną budową - na każdym etapie współpracy, można polegać na ich wieloletnim doświadczeniu i znajomości najnowszych trendów.

Sprzedawcy z firmy Terrum, polecając bramę, ręczą za jej jakość. Specjalne oferty przygotowano m.in. dla klientów detalicznych. Na co trzeba zwrócić uwagę przy takim zakupie?

1) Wieloletnia trwałość - podstawową cechą dobrej bramy garażowej jest jej trwałość. Bramy firmy Hormann, które znajdują się w stałym asortymencie toruńskiego sprzedawcy, dzięki idealnie dopasowanemu do ich ciężaru sprężynom oraz odpowiednio dobranemu napędowi, nawet przez kilkadziesiąt lat działają płynnie, cicho i bezpiecznie. Są także odporne na działanie słońca, deszczu, śniegu i wiatru, dzięki czemu zachowują przez lata niezmieniony wygląd. Kolory tych bram nigdy nie blakną.

2) Eleganckie wzornictwo - brama garażowa powinna harmonijnie wkomponowywać się w bryłę budynku i podkreślać jego charakter i urodę. Dlatego w salonie firmy Terrum przy ul. Mazowieckiej można znaleźć całe bogactwo wzorów, które pozwalają dopasować bramę do koncepcji architektonicznej domu: gładkie bez przetłoczeń, z przetłoczeniami kasetonowymi, poziomymi wąskimi i szerokimi, a także wzory z przetłoczeniami podwójnymi i potrójnymi oraz intarsjami ze stali nierdzewnej i drewna. Wybierać też można spośród kilku rodzajów szlachetnych powierzchni i oklein foliowych imitujących m.in różne rodzaje drewna oraz pełnej gamy kolorystycznej.

3) ThermoFrame - ciepły montaż - Istotną cechą nowoczesnej bramy jest jej energooszczędność, szczególnie ważna, gdy garaż znajduje się w bryle domu. Aby zapobiec stratom ciepła już na etapie montażu bramy, sprzedawcy firmy Terrum oferują bramę Hormann zainstalować między murem garażu a ościeżnicą specjalnego profilu z tworzywa sztucznego, który niweluje mostki termiczne. Profil ten wraz z dodatkowymi podwójnymi uszczelkami wargowymi, umieszczanymi po bokach bramy i w jej górnym obszarze może poprawić, nawet o 15% może poprawić termoizolacyjność bramy. Zestaw ThermoFrame to znacznie skuteczniejsza ochrona przed ucieczką ciepła niż brama o bardzo grubym blacie.

4) Energooszczędny napęd - im szybszy napęd, tym mniej ciepła ucieka z garażu podczas otwierania i zamykania bramy. Ale prawdziwie energooszczędny napęd, taki jak SupraMatic firmy Hormann,  ponadto zużywa bardzo mało prądu. Otwierający się z szybkością 22cm/s SupraMatic, dzięki inteligentnemu dopasowaniu poboru mocy do potrzeb, jest niezwykle energooszczędny nie tylko w czasie pracy, ale także w stanie czuwania. Pobór energii w trybie stand-by nie przekracza jednego wata. To wszystko sprawia, że zużywa on jedynie 20% energii, jaką pobierają zwykłe napędy.

5) Bezpieczne sterowanie - nowoczesny napęd do bramy garażowej musi być nie tylko szybki i energooszczędny, ale także bardzo bezpieczny. Napędy firmy Hormann, które działają w dwukierunkowym systemie sterowania radiowego BiSecur zapewniają maksymalne zabezpieczenie wysyłanego sygnału przed skopiowaniem, wykorzystują bowiem technologię 128 bitów używaną m.in do kodowania transmisji bankingu on-line. Dwukierunkowe działanie umożliwia zarówno sterowanie bramą, jak i odczyt jej statusu (otwarta/zamknięta). Po naciśnięciu na odpowiedni przycisk nadajnik automatycznie potwierdza, czy brama rzeczywiście została zamknięta. W każdej sytuacji można sprawdzić, czy polecenie zostało wykonane, nawet wtedy, gdy brama znajduje się poza zasięgiem wzroku.

fot. nadesłane

Najlepsze jakościowo bramy sygnowane marką Hormann znajdują się w stałej ofercie firmy Terrum - systemy bramowe. Pracownicy firmy zapraszają do salonu przy ul. Mazowieckiej 52-68 oraz na stronę internetową: www.terrum.pl. Tam znajdziecie informacje o aktualnych promocjach i rabatach. 

(Materiały partnera)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018