REKLAMA

Park trampolin w Zielonych Arkadach. Skoczna zabawa dla każdego

09:35, 13.07.2017 | Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Park trampolin zostanie otwarty w sobotę o godz. 12. Fot. Zielone Arkady

Z myślą o miłośnikach podniebnych szaleństw, Zielone Arkady otwierają na kilka dni park trampolin z prawdziwego zdarzenia. Największa galeria handlowa w Bydgoszczy zaprasza do wspólnej zabawy niezależnie od wieku.

Zielone Arkady chcą w ten sposób udowodnić, że nie trzeba być małym dzieckiem, aby wykonywać nieziemskie akrobacje i mieć przy tym frajdę. Na bezpłatny park trampolin, który stanie na placu eventowym bydgoskiej galerii, wejdziemy już w sobotę od godz. 12. Obiekt będzie podzielony na trzy strefy dedykowane dla najmłodszych, młodzieży i dorosłych.

Żadna aktywność nie dostarcza tylu endorfin, co beztroskie skakanie na trampolinie. Aktywny relaks wywołujący uśmiech na twarzy to idealna okazja do spędzenia czasu zarówno ze znajomymi, jak i małymi pociechami. Nad ich bezpieczeństwem będą czuwać inspektorzy, którzy zadbają o bezpieczeństwo i dobrą zabawę - zachęca Iwona Mroczek, dyrektor Zielonych Arkad.

Mnóstwo atrakcji czeka na miłośników skakania już w ten weekend, gdy odbędą się profesjonalne pokazy akrobatyczne. Jak się okazuje, korzystanie z trampolin to nie tylko dobra zabawa, ale także okazja do poprawy kondycji i rozładowania emocji.

Park trampolin w Zielonych Arkadach będzie czynny w godz. 12 - 20 do czwartku 20 lipca. Wstęp jest bezpłatny.

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018