REKLAMA

Jak mieszkanie to tylko na tym toruńskim osiedlu!

06:00, 13.07.2017 | Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłana

Osiedle Sztuk Pięknych ma do zaoferowania mieszkania w programie Mieszkanie dla Młodych (MdM). Jeśli zastanawiasz się nad kupnem swoich własnych „czterech kątów” to nie czekaj, tylko wybierz osiedle na Bydgoskim Przedmieściu. 

Osiedle Sztuk Pięknych to prawdziwa perła mieszkaniowa Torunia. Te nowoczesne budynki o różnorodnym charakterze zabudowy są zlokalizowane pomiędzy ulicami Broniewskiego i Fałata w bardzo niedalekiej odległości od centrum miasta, w miejscu niezwykle atrakcyjnym pod względem komunikacyjnym.

Fot. Nadesłana

Nowo powstałe osiedle cenią sobie torunianie, którzy chętnie kupują tu mieszkania, a także przedsiębiorcy, którzy korzystają z niezwykle atrakcyjnej oferty. Korzyści, jakie niesie za sobą zakup lokalu jest bardzo wiele. Wystarczy choćby wspomnieć o około 700 mieszkaniach na terenie osiedla, co daje znaczącą ilość potencjalnych klientów, ale na tym oczywiście nie koniec. 

Fot. Nadesłana

W sierpniu wchodzi nowa pula pieniędzy na mieszkania w programie MdM. Aby z niej skorzystać należy spełnić kilka niezbędnych warunków, jeśli chodzi o cenę i metraż. 

- Mamy do zaoferowania mieszkania spełniające te kryteria – mówi Agata Bańkowska z biura sprzedaży mieszkań. 

Aktualnie biuro prowadzi wyprzedaż ostatnich ośmiu mieszkań. Oprócz tego ma w ofercie miejsca postojowe w bardzo dobrej cenie oraz lokale użytkowe. Na tym jednak nie koniec. 

- Szykujemy się do realizacji ostatniego etapu osiedla, gdzie będą dostępne mieszkania typu loft oraz kawalerki – dodaje Agata Bańkowska

Fot. Nadesłana

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Osiedle Sztuk Pięknych – biuro sprzedaży

ul. Broniewskiego 6/3, 87 – 100 Toruń 

tel.: 602-747-501 i 606-788-200 

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018