REKLAMA

Kolejny gwiazdorski koncert. Pod gwiazdami wystąpi Hey!

00:00, 11.07.2017 | Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
fot. Tomasz Berent

Na zaproszenie Dworu Artusa w Toruniu wystąpi Hey. Zespół z charyzmatyczną wokalistką, Kasią Nosowską zobaczymy w Muzeum Etnograficznym już 12 lipca.

Po występach Suzanne Vega i Adama Nowaka, przyszła pora na zespół Hey. Pochodząca ze Szczecina grupa ma na swoim koncie 12 studyjnych albumów. Ostatni - „Błysk” - pokrył się platyną! To właśnie utwory z ostatniego krążka zdominują czwartkowy koncert, nie zabraknie jednak dobrze znanych, wcześniejszych kompozycji Nosowskiej i gitarzysty zespołu Pawła Krawczyka.

Sukces „Błysku” może zaskakiwać, bo chociaż muzycy do tej pory eksperymentowali z innymi stylami muzycznymi, w tym szeroko rozumianą elektroniką, to nigdy nie robili tego w aż takim stopniu!

- Występ w Toruniu to taki przedsmak wielkiej trasy koncertowej z okazji 25-lecia grupy. Obok bowiem utworów z ostatniego albumu pojawią się największe hity zespołu. Jakie? Tego nikt nigdy do końca nie wie, set lista kształtuje się bowiem tuż przed wejściem na scenę zaprasza Łukasz Wudarski, kierownik artystyczny Dworu Artusa.

 Doskonałe aranżacje, sceniczna osobowość Katarzyny Nosowskiej i niepowtarzalna atmosfera amfiteatru Muzeum Etnograficznego gwarantują, że czwartkowy wieczór będzie niezapomniany dla wszystkich, którzy wybiorą się na koncert. Hey zagra w czwartek (13 lipca) w amfiteatrze Muzeum Etnograficznego o godz. 21.

Bilety do kupienia bezpośrednio przed koncertem oraz w sprzedaży internetowej na stronie Dworu Artusa.

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018