operacyjny pracownik produkcji

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: sprawdzanie jakości pakowanych asortymentów medycznych i ich ręczne pakowanie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 16.05.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: konieczny dobry wzrok i sprawność manualna K z orzeczeniem o niepełnosprawności lekki stopień ( praca przy maszynie)
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Mazowiecka 49a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Marzena Lewicka
      Numer telefonu: 6580207
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      montaż części i komponentów do branży grzewczej, kontrola jakości
      StPr/18/1338
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      odbieranie gotowych produktów z taśmy, pakowanie zbiorczo
      StPr/18/1339
      wynagrodzenie od 2 100 - 2 300 PLN

      dozorowanie powierzonych sal wystawowych we wskazanych obiektachna obszarze Starówki, wykonywanie prac porządkowych na salach wystawowych, w tym mycie okien na wysokości od 1do 3m, pomoc w montażu i d
      StPr/18/1340
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      obsługa maszyn produkcyjnych, dbanie o poprawne funkcjonowanie maszyn i wysoką jakość produkcji
      StPr/18/1341
      wynagrodzenie od 2 200 - 2 700 PLN

      dbanie o stan techniczny urządzeń na Dziale Produkcji oraz o stan czystości miejsca pracy
      StPr/18/1342
      wynagrodzenie od od 2 200 PLN

      ustawianie parametrów i nadzorowanie pracy maszyn; przeprowadzanie regulacji maszyn i urządzeń; nastawianie pieców grzewczych i umieszczanie w nich materiału do wyginania; obsługiwanie urządzeń pomocn
      StPr/18/1344
      wynagrodzenie od od 13,7 PLN

      PRACA PRZY PRODUKCJI OKIEN Z DREWNA
      StPr/18/0916
      wynagrodzenie od do 2 500 PLN

      montaż części i kompmnentów do branży grzewczej, kontrola jakości
      StPr/18/0921
      wynagrodzenie od do 2 300 PLN

      Montaż części/ komponentów z branży grzewczej
      StPr/18/0564

      prace pomocnicze w kuchni przy przygotowywaniu potraw
      StPr/18/1347