pracownik ds obsługi klienta

Miejsce pracy: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: przyjmowanie i realizacja zamówień od klientów, składanie zamówień do dostawców, realizacja reklamacji, informowanie klientów o ofercie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.03.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące, artystyczne
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • Komunikatywność
      • obsługa komputera MS OFFICE
        Wymagania pożądane
        Wykształcenie:
        • wyższe (w tym licencjat)
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: Farmator Sp. z o.o.
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu: Jolanta Gołębiewska
          Numer telefonu:
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: cv należy wysłać na email: [email protected]
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: e-mail
          wykonywanie zabiegów z zakresu fizjoterapii
          StPr/20/0172
          wynagrodzenie od od 3 100 PLN

          monter
          StPr/20/0096
          wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

          roznoszenie ulotek promocyjnych do skrzynek pocztowych na terenie Torunia
          StPr/20/0209
          wynagrodzenie od od 15 PLN

          plakatowanie, roznoszenie ulotek, rozdawanie ulotek
          3/1/2020
          wynagrodzenie od od 14 PLN

          opieka nad dziećmi wysokość wynagrodzenia uzależniona od stopnia awansu zawodowego
          StPr/20/0101
          wynagrodzenie od od 2 600 PLN

          sprzedaż w sklepie ogólnospozywczym, obsługa klientów i kasy fiskalnej (Pracodawca przyuczy do pracy)
          StPr/20/0105

          Naprawa urządzeń i maszyn do produkcji wyrobów mlecznych. Obsługa urządzenia do produkcji jogurtów przemysłowych Shanghai Beyond BY-YL i urządzenia do mlecznej pasteryzacji mleka Mleczarnia ISO9001 /
          StPr/20/0113
          wynagrodzenie od od 17 PLN

          sprawowanie nadzoru inwestroskiego nad wykonawstwem robót remontowych przez Onfrastrukturę w zakresie: wykonania robót, rganizowania i kierowania naprawami bieżącymi, konserwacyjnymi iremontami kapita
          StPr/20/0088
          wynagrodzenie od 2 830 - 3 350 PLN

          szycie bluzek damskich
          StPr/20/0089
          wynagrodzenie od od 2 774 PLN

          wykonywanie przeglądów, obsług technicznych i napraw sprzętu zgodnie z dokumentacją technologiczną, wykonywanie prób obciążeniowych, kalibracji podzespołów sprzętu, montaż wykonywanych i naprawianych
          StPr/20/0090
          wynagrodzenie od 2 600 - 2 750 PLN