Zamknij

Operator wtryskarki

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: ręczne obrabianie dywaników samochodowych, pakowanie, dbanie o porządek na stanowisku pracy;
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 01.09.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 400 - 3 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
    • pomaturalne/policealne
    • średnie zawodowe
    • średnie ogólnokształcące
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: K/M, checi do pracy
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Mazowiecka 49a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Joanna Rogala
      Numer telefonu: 566580205
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV,
      zatrudnimy nauczyciela przedmiotów: -obiekty budownictwa inżynieryjnego -technika sanitarna -kontrola jakości w inżynierii środowiska -melioracja wodna Pożądane wykształcenie: - magister inżynier w o
      StPr/19/1853
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Koordynowanie prac związanych z czasowym zatrudnianiem pracowników, administrowanie dokumentacją personalną. Pomoc w adaptacji nowych pracowników. Praca w biurze i w terenie.
      StPr/19/1842
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      wykonywanie prac naprawczych na sprzęcie wojskowym zgodnie z dokumentacją remontową i procesem technologicznym, naprawa pojazdów samochodowych
      StPr/19/1840
      wynagrodzenie od 2 250 - 2 500 PLN

      ręczne obrabianie dywaników samochodowych, pakowanie, dbanie o porządek na stanowisku pracy;
      StPr/19/1841
      wynagrodzenie od 2 400 - 3 000 PLN

      praca w Toruńskiej Manufakturze Piernika
      StPr/19/1845
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      malowanie konstrukcji stalowych w obiektach przemysłowych wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia
      StPr/19/1849
      wynagrodzenie od 2 250 - 5 000 PLN

      montaż instalacji przemysłowych wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia praca na warsztacie + delegacje
      StPr/19/1850

      pomocnicze prace budowlane
      StPr/19/1851

      praca na produkcji przy tasmie
      18/8/2019

      praca w księgowości
      StPr/19/1832