Pracownik ochrony

Miejsce pracy: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: ochrona obiektów przemysłowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 10.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: niekaralność, orzeczenie o niepełnosprawności
    Pracodawca: PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG OCHRONY MIENIA RIM ROMAN MONETA I WSPÓLNICY - SPÓŁKA JAWNA
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Waldemar Walczyk
    Numer telefonu: 662 887 731
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv, orzeczenie o niepełnosprawności
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    kierowanie pojazdem ( samochód dostawczy do 3,5T), rozwozenie książek do szkół i przedszkoli na terenie kraju, noszenie księżek ( ciężka praca fizyczna). Praca w delegacji pn-pt)
    StPr/19/1739
    wynagrodzenie od od 3 557 PLN

    do przyuczenia w wykonywaniu montażu systemów alarmowych
    StPr/19/1740
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Pakowanie wyrobów cukierniczych, transport wewnętrzny, prace porządkowe. Obsługa maszyn krojących.
    StPr/19/1742
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    Przenoszenie ciasta, obsługa urządzeń krojących, prace porządkowe, obsługa maszyn krojących.
    StPr/19/1743

    naprawa samochodów osobowych i dostawczych wynagrodzenie 2000 zł netto
    StPr/19/1745
    wynagrodzenie od od 2 774,96 PLN

    prace montażowe i ślusarskie, obsługa piły taśmowej, pomoc przy rozładunku i załadunku materiałów i urządzeń, wykonywanie dorywczo ręcznych prac transportowych, zgodnie z obowiązującymi normami, wykon
    StPr/19/1733

    mycie zbiorników, przepomp surowców, nadzór nad procesem technologicznym wynagrodzenie 2550 zł brutto+ do 450 zł brutto premii uznaniowej ( po okresie próbnym wyższe wynagrodzenie)
    StPr/19/1734
    wynagrodzenie od od 2 550 PLN

    praca w magazynie: załadunek, rozładunek butelek
    StPr/19/1735
    wynagrodzenie od od 2 530 PLN

    wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych w budynkach przemysłowych wysokość wynagrodzenia 14-17 zł brutto/h Praca na terenie województwa kujawsko- pomorskiego
    StPr/19/1736
    wynagrodzenie od 14 - 17 PLN

    PFRON - ref. kosztów wyposaż. obsługa sklepu internetowego, bezpośredni kontakt z klientami
    StPr/19/1737
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN