kucharz

Miejsce pracy: Wyszyńskiego 7/9, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: przygotowywanie posiłków
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 10.07.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
    Zawód:
    • Kucharz* (wymagany staż - lata: 1)
      Wymagania pożądane
      Uprawnienia:
      • aktualne badania sanepidowskie
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Centrum Pielęgnacji Caritas Diecezji Toruńskiej
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Wyszyńskiego 7/9, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Monika S Kossakoska
        Numer telefonu: 697-085-424
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        kierowanie pojazdem ( samochód dostawczy do 3,5T), rozwozenie książek do szkół i przedszkoli na terenie kraju, noszenie księżek ( ciężka praca fizyczna). Praca w delegacji pn-pt)
        StPr/19/1739
        wynagrodzenie od od 3 557 PLN

        do przyuczenia w wykonywaniu montażu systemów alarmowych
        StPr/19/1740
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        Pakowanie wyrobów cukierniczych, transport wewnętrzny, prace porządkowe. Obsługa maszyn krojących.
        StPr/19/1742
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        Przenoszenie ciasta, obsługa urządzeń krojących, prace porządkowe, obsługa maszyn krojących.
        StPr/19/1743

        naprawa samochodów osobowych i dostawczych wynagrodzenie 2000 zł netto
        StPr/19/1745
        wynagrodzenie od od 2 774,96 PLN

        prace montażowe i ślusarskie, obsługa piły taśmowej, pomoc przy rozładunku i załadunku materiałów i urządzeń, wykonywanie dorywczo ręcznych prac transportowych, zgodnie z obowiązującymi normami, wykon
        StPr/19/1733

        mycie zbiorników, przepomp surowców, nadzór nad procesem technologicznym wynagrodzenie 2550 zł brutto+ do 450 zł brutto premii uznaniowej ( po okresie próbnym wyższe wynagrodzenie)
        StPr/19/1734
        wynagrodzenie od od 2 550 PLN

        praca w magazynie: załadunek, rozładunek butelek
        StPr/19/1735
        wynagrodzenie od od 2 530 PLN

        wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych w budynkach przemysłowych wysokość wynagrodzenia 14-17 zł brutto/h Praca na terenie województwa kujawsko- pomorskiego
        StPr/19/1736
        wynagrodzenie od 14 - 17 PLN

        PFRON - ref. kosztów wyposaż. obsługa sklepu internetowego, bezpośredni kontakt z klientami
        StPr/19/1737
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN