Zamknij

Księgowy

Miejsce pracy: Batorego 11/1, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: księgowanie, wprowadzanie dokumentów, wyliczanie deklaracji
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 12.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, ekonomiczne
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera MS OFFICE
      Wymagania dodatkowe
      Wykształcenie:
      • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: mile widziana znajomość programów księgowych ( ogólna orientacja)
        Pracodawca: Biuro Rachunkowe S.C. K DYLEWSKA -KRYCZKA ANDRZEJ GAJEWSKI
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Batorego 11/1, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Katarzyna Dylewska-Kryczka
        Numer telefonu: 56 651-92-80
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        remonty mieszkań i budynkow, zabudowa strychów, wykonywanie ogrodzeń, brukowanie, roboty dekarskie, tynkarskie, malarskie, murarskie, posadzkarskie, pomocnicze
        StPr/19/1544
        wynagrodzenie od 2 300 - 2 600 PLN

        utrzymywanie czystości w pomieszczeniach produkcyjnych, mycie maszyny, selekcja odpadów, przenoszenie materiałów produkcyjnych
        StPr/19/1545
        wynagrodzenie od 2 250 - 2 350 PLN

        przewóz towarów na terenie woj. kujawsko-pomorskiego
        StPr/19/1533
        wynagrodzenie od od 20,62 PLN

        prace przy układaniu kostki brukowej (możliwość przyuczenia)
        StPr/19/1535
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        odbieranie elementów z maszyny, pakowanie gotowy wyrobów, kontrola jakości
        StPr/19/1539
        wynagrodzenie od 2 400 - 2 800 PLN

        sprzątanie pomieszczeń biurowych
        StPr/19/1540
        wynagrodzenie od od 1 687,5 PLN

        POMOC W WYRABIANIU CIASTA, PRACA STOJĄCA,
        StPr/19/1542
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        ref. wynagrodzenia dla os. do 30 r.ż układanie towaru na półkach, rozwożenie towaru do klientów, hurtownia części samochodowych
        StPr/19/1543

        pakowanie wyrobów cukierniczych
        33/6/2019
        wynagrodzenie od od 15 PLN

        ref, wynagrodzenia do 30 r. ż wykonywanie operacji gwintowania przedmiotów z metali, nakładanie i zejmowanie detali z ramek, wygładzanie powierzchni detali
        StPr/19/1524