(ref. za zatr. os. do 30 r.ż.) szlifierz metali/ operator maszyn do polerowania

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: ref. wynagr. za zatr. osoby do 30 r.ż. szlifowanie i polerowanie przedmiotów z metalu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 11.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: dobry wzrok, precyzja, sprawność manualna
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Mazowiecka 49a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Marzena Lewicka
    Numer telefonu: 566580207
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    remonty mieszkań i budynkow, zabudowa strychów, wykonywanie ogrodzeń, brukowanie, roboty dekarskie, tynkarskie, malarskie, murarskie, posadzkarskie, pomocnicze
    StPr/19/1544
    wynagrodzenie od 2 300 - 2 600 PLN

    utrzymywanie czystości w pomieszczeniach produkcyjnych, mycie maszyny, selekcja odpadów, przenoszenie materiałów produkcyjnych
    StPr/19/1545
    wynagrodzenie od 2 250 - 2 350 PLN

    przewóz towarów na terenie woj. kujawsko-pomorskiego
    StPr/19/1533
    wynagrodzenie od od 20,62 PLN

    prace przy układaniu kostki brukowej (możliwość przyuczenia)
    StPr/19/1535
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    odbieranie elementów z maszyny, pakowanie gotowy wyrobów, kontrola jakości
    StPr/19/1539
    wynagrodzenie od 2 400 - 2 800 PLN

    sprzątanie pomieszczeń biurowych
    StPr/19/1540
    wynagrodzenie od od 1 687,5 PLN

    POMOC W WYRABIANIU CIASTA, PRACA STOJĄCA,
    StPr/19/1542
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    ref. wynagrodzenia dla os. do 30 r.ż układanie towaru na półkach, rozwożenie towaru do klientów, hurtownia części samochodowych
    StPr/19/1543

    pakowanie wyrobów cukierniczych
    33/6/2019
    wynagrodzenie od od 15 PLN

    ref, wynagrodzenia do 30 r. ż wykonywanie operacji gwintowania przedmiotów z metali, nakładanie i zejmowanie detali z ramek, wygładzanie powierzchni detali
    StPr/19/1524