Zamknij

kierowca-kurier

Miejsce pracy: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: załadunek, rozwozenie, rozładunek paczek, praca w Toruniu, Os. Bydgoskie
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 10.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • PRAWO JAZDY KAT. B*
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • podstawowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: niekaralność, sumienność, umiejetność pracy w zespole, konieczne doświadczenie w jeżdzie 'busem"
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: DEL TRANS DAMIAN DYGNOS
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Piotra Skargi 3/3, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorsk
      Osoba do kontaktu: Damian Dygnos
      Numer telefonu: 600-073-539
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      remonty mieszkań i budynkow, zabudowa strychów, wykonywanie ogrodzeń, brukowanie, roboty dekarskie, tynkarskie, malarskie, murarskie, posadzkarskie, pomocnicze
      StPr/19/1544
      wynagrodzenie od 2 300 - 2 600 PLN

      utrzymywanie czystości w pomieszczeniach produkcyjnych, mycie maszyny, selekcja odpadów, przenoszenie materiałów produkcyjnych
      StPr/19/1545
      wynagrodzenie od 2 250 - 2 350 PLN

      przewóz towarów na terenie woj. kujawsko-pomorskiego
      StPr/19/1533
      wynagrodzenie od od 20,62 PLN

      prace przy układaniu kostki brukowej (możliwość przyuczenia)
      StPr/19/1535
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      odbieranie elementów z maszyny, pakowanie gotowy wyrobów, kontrola jakości
      StPr/19/1539
      wynagrodzenie od 2 400 - 2 800 PLN

      sprzątanie pomieszczeń biurowych
      StPr/19/1540
      wynagrodzenie od od 1 687,5 PLN

      POMOC W WYRABIANIU CIASTA, PRACA STOJĄCA,
      StPr/19/1542
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      ref. wynagrodzenia dla os. do 30 r.ż układanie towaru na półkach, rozwożenie towaru do klientów, hurtownia części samochodowych
      StPr/19/1543

      pakowanie wyrobów cukierniczych
      33/6/2019
      wynagrodzenie od od 15 PLN

      ref, wynagrodzenia do 30 r. ż wykonywanie operacji gwintowania przedmiotów z metali, nakładanie i zejmowanie detali z ramek, wygładzanie powierzchni detali
      StPr/19/1524