Asystent zarządu

Miejsce pracy: Targowa 12/22, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa korespondencji wewn. i zewn., przygotowywanie pism, sporządzanie zarządzeń Zarządu, prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu, asystowanie i pomoc we wszystkich działaniach Zarządu, organizacja i
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.04.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), administracyjne
  • średnie zawodowe, administracyjne
    Uprawnienia:
    • PRAWO JAZDY KAT. B*
    • obsługa komputera MS OFFICE
      Wymagania pożądane
      Język:
      • angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, komunikatywność
        Pracodawca: Capital Investment Systemy Opomiarowania Sp. z o.o.
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Aleksandra Kobus
        Numer telefonu:
        E-mail: office@capitalinvestment.com.p
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV należy wysłać na adres: office@capitalinvestment.com.pl
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: e-mail
        mycie naczyń stołowych, prace porządkowe w kuchni, obróbka wstępna produktów spożywczych, utrzymywanie porządku na sali konsumenckiej, zapleczu, przestrzeganie zasad postępowania z żywnością
        StPr/18/1126
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        naprawy, prace konserwacyjne o gólnobudowlane, spawanie drobnych elemntów
        StPr/18/1127
        wynagrodzenie od od 3 100 PLN

        prace ogólnobudowlane, montaż wentylacji, klimatyzacji wysokość wynagrodzenia uzależniona od zaangażowania
        StPr/18/1128
        wynagrodzenie od 2 100 - 5 000 PLN

        robotnik placowy
        StPr/18/0679

        montaż, składanie, pakowanie wizualna kontrola jakosci plis żaluzji, markiz, rolet umowa o pracę tymczasową wynagrodzenie 2100 zł netto
        StPr/18/1118
        wynagrodzenie od od 2 918,8 PLN

        sprzatanie w gabinetach lekarskich, pomieszczeniach socjalnych, sanitarnych
        StPr/18/1119

        przyjmowanie i wydawnia towarów, układanie towarów
        StPr/18/1123
        wynagrodzenie od od 2 400 PLN

        prace biurowe, obsługa klientów
        StPr/18/1124
        wynagrodzenie od od 2 300 PLN

        OPIEKA DZIENNA NAD DZIEĆMI DO 3 LAT
        StPr/18/0737
        wynagrodzenie od do 2 100 PLN

        przygotowywanie potraw, porcjowanie i pakowanie posiłków, prace pomocnicze na terenie kuchni
        StPr/18/1108
        wynagrodzenie od od 13,7 PLN