Zamknij

Pracownik produkcyjny

Nr oferty: StPr/19/0543Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Działdowie

Miejsce pracy: Lubicka 22, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Pakowanie rolet, żaluzji. Pomoc przy maszynie, obróbka drzewa. Ogólne prace pomocnicze przy produkcji.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 30.04.2019
Wynagrodzenie brutto: od 14,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe, zdolność manualna, posługiwanie się prostymi sprzętami (narzędzia typu: szlifierka, wkrętarka)
    Pracodawca: Vanner S.C Ciak-Sabatowska Magdalena, Sabatowski Jakub
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Lubicka 22, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Iryna Nachowiak
    Numer telefonu: 787-672-636
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: skierowanie, CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Opieka nad osobami starszymi na terenie Niemiec. Nieodpłatny dojazd, zakwaterowanie i wyżywienie. Wsparcie koordynatora.
    StPr/19/0284
    wynagrodzenie od 5 200 - 7 300 PLN

    utrzymanie czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń: pasaże handlowe, pomieszczenia socjalne, sanitarne
    StPr/19/1111
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    StPr/19/1112
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    StPr/19/1113

    StPr/19/1114

    StPr/19/1116

    weryfikacja dokumentów, księgowanie w SAP, rozliczanie i wyjasnianie rozliczeń zakupu, kontakt z dostawcami zagranicznymi
    StPr/19/1117
    wynagrodzenie od 2 250 - 3 000 PLN

    (dla osób powyżej 30rż) pielegnacja drzew i krzewów, cięcie okresowe i pielegnacyjne, zakładanie i pielęgnacja terenów zielonych, koszenie i wertkulacja trawników, obsługa maszyn i urządzeń ogrodnic
    StPr/19/1118
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    StPr/19/1121

    montaż systemów alarmowych
    StPr/19/1122
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN