Zamknij

pracownik call center

Miejsce pracy: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: umawianie klientów na spotkania z doradcami, obsługa połączeń wychodzących i przychodzących, utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami (Firma Experts Sp. z o.o. zajmuje się m.in dystrybucja energi
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.04.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 500 - 3 500 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • obsługa komputera MS OFFICE
      Wymagania dodatkowe
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: komunikatywność, otwartość, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, wysoka kultura osobista, chęci zdobywania nowej wiedzy
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: EXPERTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆIĄ
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Agnieszka Jaroszek-Nowak
        Numer telefonu:
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV należy wysłać na adres e-mail: [email protected]
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: e-mail
        Opieka nad osobami starszymi na terenie Niemiec. Nieodpłatny dojazd, zakwaterowanie i wyżywienie. Wsparcie koordynatora.
        StPr/19/0284
        wynagrodzenie od 5 200 - 7 300 PLN

        utrzymanie czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń: pasaże handlowe, pomieszczenia socjalne, sanitarne
        StPr/19/1111
        wynagrodzenie od od 2 300 PLN

        StPr/19/1112
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        StPr/19/1113

        StPr/19/1114

        StPr/19/1116

        weryfikacja dokumentów, księgowanie w SAP, rozliczanie i wyjasnianie rozliczeń zakupu, kontakt z dostawcami zagranicznymi
        StPr/19/1117
        wynagrodzenie od 2 250 - 3 000 PLN

        (dla osób powyżej 30rż) pielegnacja drzew i krzewów, cięcie okresowe i pielegnacyjne, zakładanie i pielęgnacja terenów zielonych, koszenie i wertkulacja trawników, obsługa maszyn i urządzeń ogrodnic
        StPr/19/1118
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        StPr/19/1121

        montaż systemów alarmowych
        StPr/19/1122
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN