Zamknij

pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Ceglana 14, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: pakowanie i oklejanie towaru, składanie kartonów, przygotowanie zamówień w magazynie
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 01.04.2019
Wynagrodzenie brutto: od 14,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania dodatkowe
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • operator wózka widłowego
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: DAJAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Ceglana 14, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Marcelina Żuchowska
      Numer telefonu: 504 068 983
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 10-15
      Opieka nad osobami starszymi na terenie Niemiec. Nieodpłatny dojazd, zakwaterowanie i wyżywienie. Wsparcie koordynatora.
      StPr/19/0284
      wynagrodzenie od 5 200 - 7 300 PLN

      utrzymanie czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń: pasaże handlowe, pomieszczenia socjalne, sanitarne
      StPr/19/1111
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      StPr/19/1112
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      StPr/19/1113

      StPr/19/1114

      StPr/19/1116

      weryfikacja dokumentów, księgowanie w SAP, rozliczanie i wyjasnianie rozliczeń zakupu, kontakt z dostawcami zagranicznymi
      StPr/19/1117
      wynagrodzenie od 2 250 - 3 000 PLN

      (dla osób powyżej 30rż) pielegnacja drzew i krzewów, cięcie okresowe i pielegnacyjne, zakładanie i pielęgnacja terenów zielonych, koszenie i wertkulacja trawników, obsługa maszyn i urządzeń ogrodnic
      StPr/19/1118
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      StPr/19/1121

      montaż systemów alarmowych
      StPr/19/1122
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN