Zamknij

pracownik ekipy sprzątajacej

Miejsce pracy: Olsztyńska, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: utrzymanie czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń: pasaże handlowe, pomieszczenia socjalne, sanitarne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 18.03.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 300 PLN
Wymagania dodatkowe
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: orzeczenie o niepełnosprawności
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: EVER CLEANING Sp. z o.o.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Aleksandra Padewska
    Numer telefonu: 601-808-947
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv można wysłać na adrs: [email protected]
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    KOMPLETOWANIE TOWARUZ WZ.,ZAŁADUNEK I ROZŁADUNEK TOWARU
    StPr/19/0273
    wynagrodzenie od do 3 000 PLN

    pomoc w obsłudze kotłów przemysłowych i urzadzeń towarzyszących, nawęglanie
    StPr/19/0852
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    nadzorowanie pracy kotłów w systemie zmianowym, obsługa kotłów przemysłowych i urz adzeń towarzyszących
    StPr/19/0854
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    umawianie klientów na spotkania z doradcami, obsługa połączeń wychodzących i przychodzących, utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami (Firma Experts Sp. z o.o. zajmuje się m.in dystrybucja energi
    StPr/19/0856
    wynagrodzenie od 2 500 - 3 500 PLN

    zgodny
    StPr/19/0481
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    montaż systemów alarmowych
    StPr/19/0839
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    pakowanie i oklejanie towaru, składanie kartonów, przygotowanie zamówień w magazynie
    StPr/19/0844
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    remonty mieszkań i budynkow, zabudowa strychów, wykonywanie ogrodzeń, brukowanie, roboty dekarskie, tynkarskie, malarskie, murarskie, posadzkarskie, pomocnicze
    StPr/19/0845
    wynagrodzenie od 2 300 - 2 600 PLN

    utrzymanie sprawności instalacji, maszyn i urzadzeń elektrycznych w zakładzie, regulacja i przezbrajanie maszynprodukcyjnych, udział w projektach dotyczacych usprawnień i nowych wdrożeń
    StPr/19/0848
    wynagrodzenie od 3 300 - 5 000 PLN

    sprzedaż produktów finansowych
    StPr/19/0849
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN