Zamknij

koordynator

Miejsce pracy: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: telefoniczna obsługa klientów, tłumaczenie i prowadzenie korespondencji
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 23.01.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Język:
    • niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
      Uprawnienia:
      • obsługa komputera MS OFFICE
        Wymagania dodatkowe
        Wykształcenie:
        • średnie zawodowe
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: wymagana bardzo dobra organizacja pracy, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejetność pracy pod presją czasu, mile widziane doswiadczenie na podobnym stanowisku, zainteresowanie i chęć rozwoju w obsz
          Pracodawca: SeniorPol24 Care Kompleksowa Opieka dla Seniorów i Chorych, ClenTor Usługi Porządkowe Mirosława Lubomska
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Św. Katarzyny 9/11, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu: Mirosława Lubomska
          Numer telefonu:
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV + list motywacyjny należy wysłać na adres: należy wysłać na adres: [email protected]
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: e-mail
          oklejanie butelek etykietami, rozlewanie środków czystości do butelek (z paletopojemników), pakowanie butelek do kartonów
          StPr/19/0483
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          prowadzenie książki przychodów i rozchodów, przygotowanie dokumentów do ddeklaracji podatkowych
          StPr/19/0488
          wynagrodzenie od od 2 488 PLN

          przygotowywanie produkcyjne elementów konstrukcji: docinanie, skręcanie, szlifowanie, kompletowanie zestawu do późniejszego montażu. Spawanie elementów stalowych. Montaż u klienta: balustrad ze stali,
          StPr/19/0490
          wynagrodzenie od 2 500 - 4 000 PLN

          Dozór powierzonego mienia, obsługa recepcji, przekazywanie podstawowych informacji o obiekcie.
          StPr/19/0477

          sprzątanie terenu przychodni zgodnie z wytycznymi kierownika (praca po 4 godz. dziennie)
          StPr/19/0478
          wynagrodzenie od od 14,7 PLN

          szycie bluzek damskich
          StPr/19/0479
          wynagrodzenie od od 2 774 PLN

          prowadzenie biura handlowego ( wystawianie faktur, wprowadzanie dostaw, korespondencja mailowa itp.)
          StPr/19/0480

          ręczne obrabianie dywaników samochodowych ( gumowych), pakowanie gotowych dywaników, dbanie o porządek na stanowisku pracy
          StPr/19/0481

          -grabienie liści, odśnieżanie, zamiatanie (prace w okolicy ulic: Gołębiej, Antczaka, Sz. Chełmińskiej)
          StPr/19/0482
          wynagrodzenie od od 1 125 PLN

          Miejsce odbywania stażu: ul.Wolności 21, 87-200 Wąbrzeźno -przygotowywanie korespondencji do ekspedycji -sporządzanie kserokopii dokumentów -przygotowywanie i spisywanie na arkusze akt podlegających
          StPr/19/0094
          wynagrodzenie od 1 017,4 PLN