Zamknij

pracownik do obsługi maszyn poligraficznych

Miejsce pracy: Dwernickiego 52-62, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych, kontrola jakości wyrobów, dbanie o porządek na stanowisku pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 22.01.2019
Wynagrodzenie brutto: od 15,5 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: orzeczenie o niepełnosprawności, ZGODA NA PRACĘ W NOCY zaangażowanie, rzetelność, dyscyplina pracy, gotowość uczenia się, umiejetność pracy w zespole Pracodawca oferuje: Pracę w stabilnej i renomowan
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PACK DRUK POLIGRAFIA USZOK & USZOK SA
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Dwernickiego 52-62, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Barbara Dymska
      Numer telefonu: 500-093-945
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv osoby zarejestrowane w PUP dla Miasta Torunia zapraszmy na spotkanie z pracodawcą, które odbędzie sie w siedzibie PUP 12.02.2019r. o godz. 10.00.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      technik prac
      StPr/19/0391
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      technik
      StPr/19/0392

      1) zajmowanie się sprawami związanymi z instalacjami elektrycznymi, w tym również instalacjami niskoprądowymi/teletechnicznymi instalowanymi w obiektach budowlanych i przy zagospodarowaniu terenu; 2
      StPr/19/0518
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      1) zlecanie realizacji i weryfikacja audytów energetycznych, oświetleniowych i wyliczeń efektu ekologicznego w obiektach miasta; 2) nadzór nad realizacją polityki energetycznej na obszarze
      StPr/19/0519
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      1) kierowanie, nadzorowanie i uczestniczenie w prawidłowej i terminowej realizacji zadań ujętych zakresem działania Referatu Przygotowania Dokumentacji; 2) pełna znajomość zadań rzeczowych Wyd
      StPr/19/0520
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      wykonywanie przeglądów, obsług technicznych i napraw sprzętu zgodnie z dokumentacją technologiczną, wykonywanie prób obciążeniowych, kalibracji podzespołów sprzętu, montaż wykonywanych i naprawianych
      StPr/19/0521
      wynagrodzenie od 2 250 - 2 400 PLN

      kontrola biletów w autobusach i tramwajach, wystawianie wezwań do zapłaty, przygotowywanie raportów kontroli
      StPr/19/0522
      wynagrodzenie od 2 250 - 3 900 PLN

      sprzątanie pomieszczeń biurowych, sanitariatów, ciągów komunikacyjnych, terenów zewnętrznych i hal produkcyjnych
      StPr/19/0505
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      szycie maszynowe strojów do szermierki historycznej
      StPr/19/0509

      obsługa kasy fiskalnej, obsługa klientów
      StPr/19/0512
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN