Zamknij

(ref. za zatr. os. do 30 r.ż.) pracownik biurowy

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: ref. dla os. do 30r.ż. prece biurowe, obsługa klienta, wysyłanie korespondencji, odbieranie połączeń telefonicznych, obsługa komputera, kserokopiarki, obsługa agencji usług pocztowych
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 20.01.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • średnie zawodowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Mazowiecka 49a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Marzenna Wiśniewska
      Numer telefonu: 566580207
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      •Realizacja, rozliczanie, dokumentacja i monitoring projektów unijnych realizowanych przez Fundację. •Pisanie samodzielne lub w zespole projektów i wniosków o dotacje do różnych Instytucji Zarządzając
      StPr/19/0235
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      realizowanie działań informacyjnych i promocyjnych, branie udziału w szkoleniach krajowych i wojewódzkich, współpraca przy prowadzeniu unijnego pośrednictwa pracy dla bezrobotnych i poszukujących pra
      StPr/19/0236
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      sprzątanie pomieszczeń biurowych wynagrodzenie netto 1687 zł
      StPr/19/0237
      wynagrodzenie od od 2 325,5 PLN

      ochrona obiektów na terenie Torunia
      StPr/19/0238
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      szycie z gotowego wykroju pokrowców do mebli tapicerowanych
      StPr/19/0239

      praca w przedszkolu
      StPr/19/0240
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      prowadzenie zajęc językowych na różnych poziomach zaawansowania, zarówno z dorosłymi, jak i dziećmi
      StPr/19/0242
      wynagrodzenie od od 15 PLN

      - pomoc w czynnościach sanitarno-higienicznych - pomoc w czasie zajęć
      StPr/19/0243
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      - przewóz osób z niepełnosprawnościami (w tym na wózkach) na zajęcia
      StPr/19/0244

      obsługa frezarek konwencjonalnych, praca z rysunkiem technicznym i narzędziami pomiarowymi
      StPr/19/0093