Zamknij

(ref. za zatr. os. do 30 r.ż.) pracownik biurowy

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: ref. dla os. do 30r.ż. prece biurowe, obsługa klienta, wysyłanie korespondencji, odbieranie połączeń telefonicznych, obsługa komputera, kserokopiarki, obsługa agencji usług pocztowych
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 20.01.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • średnie zawodowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Mazowiecka 49a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Marzenna Wiśniewska
      Numer telefonu: 566580207
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      pomoc w obsłudze kotłów przemysłowych i urzadzeń towarzyszących, nawęglanie
      StPr/19/0852
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      nadzorowanie pracy kotłów w systemie zmianowym, obsługa kotłów przemysłowych i urz adzeń towarzyszących
      StPr/19/0854
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      umawianie klientów na spotkania z doradcami, obsługa połączeń wychodzących i przychodzących, utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami (Firma Experts Sp. z o.o. zajmuje się m.in dystrybucja energi
      StPr/19/0856
      wynagrodzenie od 2 500 - 3 500 PLN

      1.realizacja spraw poświadczeniowych poprzez wykonywanie kwerend osobowych, w tym wydawanie odpisów, wypisów, wyciągów i reprodukcji przechowywanych materiałów archiwalnych oraz zaświadczeń na podstaw
      StPr/19/0860
      wynagrodzenie od od 2 650 PLN

      StPr/19/0861
      wynagrodzenie od od 2 790 PLN

      przewóz towarów- hurt spożywczy , praca na terenie woj. kujawsko- pomorskiego
      StPr/19/0862
      wynagrodzenie od od 3 062 PLN

      Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłowy przebieg procesu sterylizacji, w tym: przyjęcie materiału medycznego, mycie z dezynfekcją, przygotowanie zestawu, kompletowanie,
      StPr/19/1736
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      zgodny
      StPr/19/0481
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      montaż systemów alarmowych
      StPr/19/0839
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      pakowanie i oklejanie towaru, składanie kartonów, przygotowanie zamówień w magazynie
      StPr/19/0844
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN