Zamknij

Specjalista do spraw rekrutacji i obsługi klienta

Miejsce pracy: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: rekrutacja kandydatów do pracy w charakterze opiekunki
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 11.01.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Język:
    • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • obsługa komputera MS OFFICE
        Wymagania dodatkowe
        Wykształcenie:
        • średnie zawodowe
        • wyższe (w tym licencjat)
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego, perfekcyjna organizacja pracy, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejetność pracy pod presją czasu, doswiadczenie na podobnym stanowisku
          Pracodawca: GLOBAL P&P MANAGEMENT GROUP LTD. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Poznańska 21/48, 00-685 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
          Osoba do kontaktu:
          Numer telefonu: 575-994-578
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV należy wysłać na adres: [email protected]
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
          •Realizacja, rozliczanie, dokumentacja i monitoring projektów unijnych realizowanych przez Fundację. •Pisanie samodzielne lub w zespole projektów i wniosków o dotacje do różnych Instytucji Zarządzając
          StPr/19/0235
          wynagrodzenie od od 2 800 PLN

          realizowanie działań informacyjnych i promocyjnych, branie udziału w szkoleniach krajowych i wojewódzkich, współpraca przy prowadzeniu unijnego pośrednictwa pracy dla bezrobotnych i poszukujących pra
          StPr/19/0236
          wynagrodzenie od od 2 500 PLN

          sprzątanie pomieszczeń biurowych wynagrodzenie netto 1687 zł
          StPr/19/0237
          wynagrodzenie od od 2 325,5 PLN

          ochrona obiektów na terenie Torunia
          StPr/19/0238
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          szycie z gotowego wykroju pokrowców do mebli tapicerowanych
          StPr/19/0239

          praca w przedszkolu
          StPr/19/0240
          wynagrodzenie od od 1 125 PLN

          prowadzenie zajęc językowych na różnych poziomach zaawansowania, zarówno z dorosłymi, jak i dziećmi
          StPr/19/0242
          wynagrodzenie od od 15 PLN

          - pomoc w czynnościach sanitarno-higienicznych - pomoc w czasie zajęć
          StPr/19/0243
          wynagrodzenie od od 3 000 PLN

          - przewóz osób z niepełnosprawnościami (w tym na wózkach) na zajęcia
          StPr/19/0244

          obsługa frezarek konwencjonalnych, praca z rysunkiem technicznym i narzędziami pomiarowymi
          StPr/19/0093