Zamknij

Sprzedawca

Miejsce pracy: Lelewela 17-19, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: praca w sklepie rybnym wynagrodzenie 2250 zł brutto+ premia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 10.01.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Zawód:
    • Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 1)
      Uprawnienia:
      • książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
        Wymagania dodatkowe
        Wykształcenie:
        • średnie zawodowe, handlowe
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: mile widziana znajomość branży rybnej lub mięsnej
          Pracodawca: CHWIAŁKOWSCY COLDFOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
          Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
          Adres: Podolska 17-19, 85-054 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu:
          Numer telefonu: 737-575-472
          E-mail: [email protected]
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV należy wysłać na adres: [email protected]
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
          pracownik
          StPr/19/0107
          wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

          pracownik kancelaryjny
          StPr/19/0108

          telefoniczna obsługa klientów, tłumaczenie i prowadzenie korespondencji
          StPr/19/0248
          wynagrodzenie od od 1 000 PLN

          StPr/19/0249
          wynagrodzenie od od 2 500 PLN

          montaż rusztowań wynagrodzenie od 2200 do 2400 zł netto ( w zależności od doświadczenia)
          StPr/19/0250
          wynagrodzenie od 3 061 - 3 349 PLN

          przewóz rusztowań wynagrodzenie netto od 2500 zł
          StPr/19/0251
          wynagrodzenie od od 3 493 PLN

          przenoszenie i układanie elementów drewnianych, po przeszkoleniu praca na piłach stolikowych
          StPr/19/0252
          wynagrodzenie od od 2 488 PLN

          wymiana wodomierzy, ciepłomierzy oraz przeglądy kotłów gazowych
          StPr/19/0253

          Główne obowiązki : - przygotowywanie projektów aktów prawa miejscowego wydawanych przez Wojewodę, o których mowa w ustawie Prawo wodne, w szczególności w zakresie: ustalania strefy ochrony bezpośredn
          StPr/19/0434
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          zgodny z programem
          StPr/19/0133