pracownik ekipy sprzątającej

Miejsce pracy: Forteczna, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: sprzątanie pasaży handlowych, pomieszczeń sanitarnych i socjalnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 25.09.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 300 PLN
Wymagania dodatkowe
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: orzeczenie o niepełnosprawności
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: EVER CLEANING Sp. z o.o.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
    Osoba do kontaktu: Aleksandra Padewska
    Numer telefonu: 601-808-947
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv, orzeczenie o niepełnosprawności
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    PRZYJMOWANIE TOWARU NA STAN MAGAZYNOWY, REALIZACJA ZAMÓWIEŃ DO KLIENTA ZA POMOCĄ TERMINALA.
    StPr/18/1795
    wynagrodzenie od do 2 100 PLN

    pomoc nauczycielowi przy dzieciach, roznoszenie posiłków, prace porządkowe
    StPr/18/2677
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    prace pomocnicze przy wykonywaniu instalacji wod-kan i centralnego ogrzewania (Praodawca przyuczy do pracy; wynagrodzenie od 2200zł do 4000zł netto)
    StPr/18/2678
    wynagrodzenie od 3 062 - 5 645 PLN

    Nauczyciel grupy przedszkolnej dzieci w wieku mieszanym (2,5 - 9 lat), w tym ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Przedszkole całoroczne.
    StPr/18/2679
    wynagrodzenie od od 2 150 PLN

    Opieka nad dziećmi, wspólne zabawy i gry. Ćwiczenia ruchowe z dziećmi z zakresu wspomagania rozwoju. Prowadzenie terapii dla dzieci z potrzebami edukacyjnymi. PRACODAWCA PRZESZKOLI W PROWADZENIU TERAP
    StPr/18/2680

    obsluga maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych (recykling)
    StPr/18/2663
    wynagrodzenie od 2 770 - 3 200 PLN

    sporządzanie raportów kasowych, zestawień pomocniczych, wystawianie faktur, weryfikacja dokumentów księgowych, wprowadzanie dokumentów do systemów ksiegowych, sporządzanie deklaracji podatkowych, prow
    StPr/18/2665

    obsługa klientów- wydawanie towarów
    StPr/18/2666
    wynagrodzenie od od 2 550 PLN

    obsługa bieżących klientów i pozyskiwanie nowych
    StPr/18/2667

    przyjmowanie opłat, obsługa klientów (1/2 etatu, z możliwością do pełnego)
    StPr/18/2671
    wynagrodzenie od od 1 050 PLN