REKLAMA

Sprostowanie do felietonu "Wolność, odpowiedzialność, piwo nad Wisłą"

12:21, 19.05.2017 | Anna Kulbicka-Tondel, rzecznik prezydenta Torunia
REKLAMA
Skomentuj
fot. Tomasz Berent, depositphotos

Sprostowanie rzecznik prezydenta Torunia Anny Kulbickiej-Tondel do felietonu Piotra Olińskiego "Wolność, odpowiedzialność, piwo nad Wisłą" opublikowanego 11 maja na portalu DDTorun.pl.

Nieprawdą jest, że [cyt.]: "O zwiększeniu ilości patroli policji i straży miejskiej, ani o rozbudowaniu sieci miejskiego monitoringu oczywiście nikt nie pomyśli (...)" W tym roku na ulicach Torunia pojawi się 3392 dodatkowych służb, na które Rada Miasta Torunia przeznaczyła z budżetu 475 000 zł. Część służb będą to patrole mieszane policji i Straży Miejskiej.

Dodatkowo w tym roku na ulicach Torunia pojawi się 21 nowych kamer. Na rozbudowę i modernizację miejskiego monitoringu zarezerwowano w tegorocznym budżecie 1,1 mln zł.

(Anna Kulbicka-Tondel, rzecznik prezydenta Torunia)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

AdrianAdrian

2 0

Straż miejska to miała być zlikwidowana z tego co pamiętam , a tu więcej ich ma być , a nic nie robią tylko sobie spacerują , a samochodów w centrum miasta na zakazach stoi od groma i zero przejęcia , bo te tłumoki chodzą obok jak by zupełnie podstawowych znaków nie znali, to najbardziej leniwa i najmniej efektywna jednostka w Toruniu. Tak jestem mieszkańcem samego centrum i widzę ich pracę co dzień , większych leni to w całym swoim życiu nie widziałem i to jeszcze z naszych pieniędzy z naszych podatków...

18:10, 19.05.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017