REKLAMA

Bołądź krytykuje Kożuchowską, czy one się nie lubią?

13:25, 30.11.2016 | ALF
REKLAMA
Skomentuj
Bołądź skrytykowała Kożuchowską po tym jak prezydent Duda odznaczył ją ważnym wyróżnieniem, fot. Adam Zakrzewski, Kancelaria Prezydenta RP

Obie są wizytówkami naszego miasta i obie wcieliły się w wiele interesujących ról. Mogłoby się wydawać, że powinny się wspierać i sobie pomagać... Okazuje się jednak, że wręcz przeciwnie. Czy Olga Bołądź nie lubi Małgorzaty Kożuchowskiej?

Kiedy Andrzej Duda odznaczył Małgorzatę Kożuchowską za wybitne osiągnięcia artystyczne, na toruniankę spadło wiele słów krytyki.

[ZT]7516[/ZT]

Do tego grona dołączyła inna, pochodząca z Torunia gwiazda - Olga Bołądź. "Fakt" spekuluje, że uważa ona Kożuchowską za przeciętną aktorkę.

- Olga uważa, że Małgosia jest zapraszana do nowych produkcji tylko ze względu na popularne nazwisko, a nie umiejętności - ujawnia na łamach Faktu znajomy aktorki. - Kiedy Olga usłyszała, że Gosia na imprezie Róż Gali dostała nagrodę w kategorii teatr, to ostentacyjnie parsknęła śmiechem. Mają zupełnie różne spojrzenie na show-biznes. Bołądź pojawia się na salonach tylko kiedy musi, a Kożuchowska chętnie i regularnie pozuje na ściankach. Olgę bawi to, że Małgosia jest traktowana jak cud świata. Jej zdaniem jest przeciętną aktorką. Dla Olgi liczy się prawdziwe i ambitne aktorstwo, a nie celebrycki blichtr.

Kariera obu znanych aktorek zaczęła się w Toruniu. Obie poszły jednak nieco innymi drogami. Kożuchowska skończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie, związana jest obecnie z Teatrem Narodowym, ale i tak widzowie kojarzą ją z ról w telewizyjnych serialach. Bołądź jest absolwentką krakowskiej szkoły teatralnej, była także stypendystką w Barcelonie i Los Angeles. Nie jest obecnie związana na stałe z żadnym teatrem, a najczęściej występuje w Teatrze IMKA.

Obie panie spotkały się w 2016 roku na planie komedii "Kochaj".

Jak sądzicie, która z aktorek ma większy talent

(ALF)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

pensumpensum

0 9

No cóż! panna# Olga skoro nie może dorównać pani Małgorzacie talentem, rolami, dokonaniami na scenie, przed kamerą! to chociaż jej w bulwarówce przywali.
#co prawda z dzieckiem, ale jeszcze ...panna! i na wydaniu! może po tym ataku z buta jakiegoś pitbulla sobie ...przygrucha? 13:32, 30.11.2016

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Szal cialSzal cial

0 1

Obie mało zdolne. ładne buzie, duże mniemanie o sobie i mało talentu - to cechy wspólne obu pań 17:04, 30.11.2016

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017