REKLAMA

Kamila Markowska wystąpiła w kolejnym teledysku. Jak się wam podoba?

16:10, 23.11.2016 | Adrian Aleksandrowicz
REKLAMA
Skomentuj
Kamila Markowska po raz kolejny wystąpiła w teledysku fot. YouTube

Toruńskie plenery po raz kolejny zobaczymy w teledysku. Tym razem piękno naszego miasta zobaczą wszyscy fani zespołu Mister. Jednak nie uroki starego miasta przyciągają naszą uwagę. Znacznie przyjemniej patrzy się na Kamilę!

Kamila Markowska swój debiut przed kamerą ma już za sobą. Wiosną wystąpiła w teledysku zespołu Luxus. Wcieliła się wtedy w Indiankę, czyli tytułową "Nikotynową dziewczynę". Bardzo długo nie zdawała sobie sprawy, że występuje w klipie kapeli Disco Polo.

[ZT]5148[/ZT]

Dobry debiut Markowskiej w klipie zespołu zaowocował kolejnymi propozycjami. Torunianka wystąpiła w teledysku do piosenki zespołu Mister. W "Powiedz Czego Pragniesz" wciela się ona w obiekt westchnień wokalisty.

- To była kolejna, fajna przygoda. Drugi raz jest łatwiej. Wiedziałam o co chodzi, nie musieliśmy jednej sceny powtarzać wielokrotnie chyba, ze z innej perspektywy. Rola, którą mi dano, w pewnym stopniu przypomina mi życie codzienne - przyznaje w rozmowie z Dzień Dobry Toruń Kamila. - Świetnie współpracowało mi się z Michałem, który na moje świetnie wczuł się w rolę, oraz z Krzyśkiem, który nagrywał nas i mówił co mamy robić. Jeśli będę mieć możliwość wystąpienia w kolejnym teledysku, to na pewno z niej skorzystam.

Kamila nie tylko bardzo dobrze wspomina pracę nad teledyskiem, ale przede wszystkim atmosferę, jaka temu towarzyszyła.

- Chciałabym podziękować Alicji i Karolinie za pomoc, bez was byłoby nam trudniej stworzyć materiał do teledysku - dodaje modelka.

Teledysk do tego utworu kręcono w Toruniu. W kadrach widać Rynek Staromiejski, ulicę Żeglarska czy Bulwar Filadelfijski.

Zespół Mister to tercet, w którego skład wchodzą: Radosław Matuszewski, Dominika Nastulska oraz Robert Borek.

"Powiedz Czego Pragniesz" to drugi teledysk tej grupy. Jak się wam podoba?

 

(Adrian Aleksandrowicz)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

HAhaHAha

7 1

Faktycznie wielki sukces teledysk disco polo, śmiech na sali 18:05, 23.11.2016

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

FrancFranc

4 1

Tragedia może na Ciechocinek dobre... 19:24, 23.11.2016

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017