Zamknij

Nieważne, jaki masz pojazd, ważne, że zamawiasz w McDonald's!

11:40, 10.02.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Facebook

Trójka mężczyzn zostali przyłapani na składaniu zamówienia. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby przyjechali np. autem. Jednak oni postanowili wybrać się na przejażdżkę dorożką.

W sieci znajdziemy wszystko. Ostatnio najwięcej jest tam memów, które w prześmiewczy i ironiczny sposób pokazują prozę życia dnia codziennego. Jeden z naszych czytelników podesłał nam bardzo ciekawe zdjęcie zrobione w Odolionie, przy autostradzie A1, niedaleko zjazdu na Ciechocinek.

Dorożka zaprzęgnięta do konia podjeżdża pod McDrive, który jest częścią popularnej restauracji wśród podróżnych. Po pierwsze zadajmy sobie pytanie jak taki środek lokomocji znalazł się na autostradzie, a po drugie – czy dla konia znalazło się coś godnego uwagi w menu lokalu? Może trochę owsa albo chociaż suchy chleb?

Na stronie MacDonald's jest informacja o tym, że specjale urządzenie „wyczuwa” nadjeżdżający samochód, dając sygnał dźwiękowy osobie odbierającej zamówienie w restauracji. Terminal jest bardzo trwały, odporny na wysokie i niskie temperatury. Ciekawe czy owe urządzenie wykryło również końskie kopyta?

(online)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

kinga rusinkinga rusin

5 2

Wolność dla koni! Protestuję! przeciw wykorzystywaniu koni do pracy! Domagam się wprowadzenia zakazu też dla kucyków! oraz domu spokojnej starości dla konia powyżej 10 roku życia. 12:20, 10.02.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

AhahahahAhahahah

0 0

Ahahaahhaahha 18:12, 10.02.2019


zmartwionyzmartwiony

0 0

może konie też dostały frytki i colu? 15:47, 11.02.2019


tomolutomolu

13 0

McDonald's w Odolionie nie jest przy A1 tylko przy DW266, dlatego konie nie były na autostradzie. Bawiąc się w "dziennikarzy" warto zadać sobie odrobinę trudu i sprawdzić informacje, a nie pisać głupoty. 15:11, 10.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone