Zamknij

Jest oficjalne zaproszenie ze strony Daniela na Urzędniczą 2! [WIDEO]

11:40, 02.10.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Redakcja

Daniel "Magical" Zwierzyński pojawił się na konferencji prasowej przed drugą galą FAME MMA. Opowiedział trochę o swoich emocjach tuż przed zawodami oraz zaprosił do siebie na Urzędniczą 2 innego kontrowersyjnego youtubera, Piotra "Bonusa BGC" Witczaka. 

Dokładnie 13 października w poznańskiej Arenie odbędzie się gala FAME MM2 - druga odsłona emocjonującej gali freak fight, w której wezmą udział youtuberzy, celebryci i gwiazdy internetu. Jednym z nich będzie Daniel "Magical" Zwierzyński. 

Kilka dni temu odbyła się konferencja prasowa przed galą, na której pojawił się Zwierzyński oraz inny kontrowersyjny youtuber, Piotr "Bonus BGC" Witczak. Urzędniczą 2 odwiedziło już kilku znanych youtuberów. Teraz być może przyjdzie pora na kolejnego, bowiem Daniel oficjalnie zaprosił kolegę z branży do Torunia. 

Przypomnijmy, że podczas pierwszej edycji Fame MMA "Magical" zmierzył się z Adrianem Polańskim, teraz jego konkurentem będzie Marcin „Rafonix” Krasucki.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone