Zamknij
REKLAMA

Nowy klub z muzyką disco polo na Starówce

08:29, 28.08.2017 | POG
REKLAMA
Skomentuj
Źródło: strona facebookowa klubu Mięta Disco & Play Pub

Na klubowej mapie Torunia w połowie września pojawi się nowy klub - Mięta Disco & Play Pub. W każdy piątek i sobotę będzie można się tam pobawić w rytmach muzyki disco polo oraz disco & dance.

Klub Mięta Disco & Play Pub otworzy swoje podwoje 15 września o godz. 20 w kamienicy przy ul. Królowej Jadwigi 9. Na inaugurację nowego miejsca na klubowej mapie Torunia wystąpi zespół Mejk, twórcy hitów "Tańczę z nim do rana" i "Na parterze". Za konsoletą stanie zaś DJ Arius.

- Kochani czas na nowe na klubowej mapie Torunia - zapraszają organizatorzy. - Specjalnie dla Was tworzymy zupełnie nowe miejsce, w którym w każdy piątek i sobotę pobawicie się przy największych i najlepszych rytmach muzyki disco polo, disco & dance oraz najnowszych muzycznych perełkach.

W klubie obowiązuje selekcja. Wstęp tylko dla pełnoletnich. Bilety na imprezę otwarcia kosztują: 10 zł (panie) i 15 zł (panowie).

Goście Mięty będą mogli nie tylko potańczyć, ale także pograć na konsolach. - Dla naszych gości od niedzieli do czwartku czekać będzie aż 10 konsoli Xbox One, na których pogracie w najlepsze gry oraz największe nowości! - czytamy na stronie facebookowej klubu. - Turniejów dla zapalonych graczy na pewno nie zabraknie.

(POG)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2018