REKLAMA

Wielkie oburzenie: „I co? I nic! Wszyscy są bezradni wobec jednego idioty”

17:30, 11.01.2017 | Michał Malinowski
REKLAMA
Skomentuj
Mieszkańcy od trzech lat walczą z piromanem Fot. Tomasz Berent

Artykuł o piromanie grasującym w bloku przy ulicy Wojska Polskiego 1-5 wywołał niemałą lawinę komentarzy. Oto, co sądzą na temat całej sytuacji nasi Czytelnicy. 

Artykuł wywołał dyskusję wśród naszych Czytelników. Zdaniem niektórych dojdzie w końcu do tragedii, jeśli odpowiednie służby w porę nie uporają się z piromanem. 

- Koszmar się skończy jak komuś zrobi krzywdę. Tylko czy warto czekać? To pytanie zadajmy władzom i ustawodawcy....  - pisze użytkownik Klara.

- I co ? I nic! Wszyscy bezradni wobec jednego idioty - wtóruje jej użytkownik Ulek. 

Jeszcze inni idą w o wiele mocniejsze słowa. I trudno się im dziwić, skoro chodzi o bezpieczeństwo mieszkańców. 

- Ludzie powinni mieć broń, żeby móc się bronić przed takim gnojem. A prawo powinno traktować to jako działanie w obronie koniecznej - twierdzi użytkownik Buba.

- Nie rozumiem bierności administracji (spółdzielnia?). Zdaje się, że mieszkańcy wiedzą kto to robi (skoro wiedza, że najpierw upija się i potem podpala). Mieszkańcy powinni wziąć sprawy w swoje ręce, wskazać sprawcę policji (chyba, że Ci też już wiedzą i czekają nie wiadomo na co) a potem zrobić porządek ze swoją administracją - dodaje użytkownik Rafas. 

W opinii jednego z naszych Czytelników problemem są spółdzielnie, które bardzo często lekceważą tego typu sygnały

- Spółdzielnie tego typu akcje mają w tyłkach. To samo dotyczy "bezdomnych" którzy urządzają libacje alkoholowe sikają i kupczą ludziom na klatkach ale sprzątać nie ma komu... - podkreśla użytkownik Uboot

- Kupcie kamery,ukryjcie i nagrywajcie, więcej szczegółów u firm który taki sprzęt do inwigilacji posiadają,doradzą i zainstalują lub pomogą w instalacji. Jeszcze inne wyjście to lokatorskie patrole, na zmianę co jakiś czas zejść do piwnicy - zaznacza użytkownik Aniołek.

Czekamy na wasze kolejne sygnały.

[ALERT]1484035826652[/ALERT]

(Michał Malinowski)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

WkurzonyWkurzony

0 1

No tak, to mieszkańcy mają łapać sprawcę podpaleń. A gdzie policja? Lenie niech wezmą się w końcu do pracy. To skorumpowane towarzystwo rusza tyłki tylko wtedy, gdy widzi w tym swój interes! 09:45, 12.01.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017