Zamknij
REKLAMA

Toruń: oszuści podszywają się ojca Tadeusza Rydzyka? Jest oświadczenie!

10:33, 26.03.2020 | ddtorun.pl
REKLAMA
Skomentuj
Fot. archiwum

Toruń: oszuści podszywają się ojca Tadeusza Rydzyka? Jest oświadczenie!

Radio Maryja wydało specjalny komunikat. Podkreślono w nim, że w internecie pojawiają się różne inicjatywy podszywające się pod Radio Maryja. Ostatnio oszuści wykorzystują znaki Radia Maryja albo przerobione logo Radia Maryja, a także zdjęcia przedstawiające ojca Tadeusza Rydzyka. Według przedstawicieli rozgłośni chodzi  o odbieranie dobrego imienia Radiu i ojcu Tadeuszowi Rydzykowi. 

- Przypominamy, że jedyna wiarygodna i oficjalna strona Radia Maryja w internecie to https://www.radiomaryja.pl/ z uwierzytelnieniem. Wszystkie inne, podobne na przykład ze zmienioną domeną lub innymi kombinacjami nie reprezentują Radia Maryja i często prowadzone są przez oszustów i złodziei oraz ludzi, którzy działają wbrew prawdzie. Ojciec Dyrektor Tadeusz Rydzyk CSsR również nie ma własnej strony internetowej ani też nie ma nic wspólnego z żadną stroną, która podszywałaby się pod niego lub wskazywałaby na jakiś związek. To oszustwo. Na przykład ostatnio po raz kolejny oszuści propagują tak zwaną „spowiedź w internecie”, pokutę online. Raz – oszuści ci drwią z Sakramentów świętych, dwa – zniesławiają Radio Maryja i ojca Dyrektora, trzy – okradają naiwnych, gdyż podają numery kont za tak zwaną „usługę”. Radio Maryja nigdy nie miało, nie ma i nie będzie mieć z takimi działaniami nic wspólnego. Radio Maryja ani nikt z nas nigdy nie prowadził i nie prowadzi żadnej spowiedzi przez internet, przez telefon czy jakiekolwiek środki techniczne. Nie ma czegoś takiego w Kościele. To byłoby nadużycie - czytamy w oświadczeniu. 

Warto przypomnieć, że niedawno ojciec Tadeusz Rydzyk wystosował apel do swoich słuchaczy na antenie toruńskiego Radia Maryja. Redemptorysta poprosił ich o pieniądze. Podkreślił, że bez nich media katolickie mogą sobie nie poradzić w czasach walki z koronawirusem.

[ALERT]1585216219447[/ALERT]

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

ssssssssssssssssss

5 3

jak to oszuści pod oszusta się podszywają cuda 11:13, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HaHa

2 2

Nie prawdopodobnie ci oszuści przeszli mistrza 13:44, 26.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone