Zamknij
REKLAMA

Czytelnicy pytają się co działo się wczoraj w Toruniu na Bydgoskim?

11:58, 30.07.2019 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. deposit photos

Czytelnicy pytają się co działo się wczoraj w Toruniu na Bydgoskim?

Czytelnicy pytają nas co się działo w Toruniu wczoraj (29.07) około godziny 22:00 na rogu ulicy Sienkiewicza i Mickiewicza. Choć z okien widać było sygnały policyjne, a zderzenie dwóch aut było głośne, to była to tylko niegroźna kolizja.

Do zdarzenia drogowego doszło na wysokości Mickiewicza 14. Wprawdzie zderzenie wyglądało groźnie, jednak nikomu nic się nie stało. W kolizji uczestniczyły dwa auta osobowe. Po interwencji policji jeden kierowca został ukarany mandatem za nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu.

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

kokokoko

0 1

sPOKO! trochę huku!, ale nic grożnego!, to tylko chwilowe nieporozumienie między sojusznikami POKO Mężydło i Termińskim. Poszło o miejsca na listach. Mężydło usiłuje dowieść, że jemu jako kombatantowi ( narzeczoną przywiązali do drzewa, a jemu kazali kopać dół) należą się fory! , gdyż Termiński jako dziecko resortowe jest z rodu ormo. Obaj nie wyhamowali i było ....bum! Teraz Lenz i Myrcha mają zgryz jak pogodzić prześladowanego za prl Mężydłę z Termińskim pieszczochem tamtych czasów. A do startu z peło szykuje się także inny prześladowany za prl Wenderlich. 19:10, 30.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone